VICHY FOND DE TEINT FLUIDE CORRECTEUR

3,700L

VICHY FOND DE TEINT FLUIDE CORRECTEUR
Fondatinë korrigjuese fluide me përfundim mat në lëkurën tuaj. Tekstura e saj krijon një shtresë shumë të hollë jot ë yndyrshme në fytyrë pa vënë në dukje rrudhat. Mbulim perfekt për 16 orë pa efekt maskë.

VICHY FOND DE TEINT FLUIDE CORRECTEUR

Fondatinë korrigjuese fluide me përfundim mat në lëkurën tuaj.
-Tekstura e saj krijon një shtresë shumë të hollë jo të yndyrshme në fytyrë pa vënë në dukje rrudhat.
-Mbulim perfekt për 16 orë pa efekt maskë.
-Mbulon të gjitha imperfeksionet e lëkurës si e skuqura, rrathët e zinj dhe tonin jo të rregullt të fytyrës.
-Hipoalergjike dhe tolerancë maksimale e testuar dermatologjikisht.
-Jo komedogjenike, pa parfum.

PËRDORIMI

Aplikoni produktin me mollëzat e gishtave ose me një sfungjer duke bërë lëvizje nga Brenda jashtë fytyrës derisa të keni arritur mbulimin që doni.

INGRIDIENTËT

AQUA / WATER – UNDECANE – DIMETHICONE – GLYCERIN – TRIDECANE – POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE – PENTYLENE GLYCOL – CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE – HEXYL LAURATE – MAGNESIUM SULFATE – DISTEARDIMONIUM HECTORITE – TRIHYDROXYSTEARIN – CELLULOSE GUM – ALUMINUM HYDROXIDE – DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE – ACETYLATED GLYCOL STEARATE – ACRYLONITRILE/METHYL METHACRYLATE/VINYLIDENE CHLORIDE COPOLYMER – ETHYLHEXYLGLYCERIN – CI 77891 / TITANIUM DIOXIDE – CI 77491, CI 77492, CI 77499 / IRON OXIDES

ml

30

ngjyra

Opal 15, Vanilla 20, Nude 25, Beige 30, Sand 35, Gold 45