Toleriane Pinceau correcteur

Zbritje

2,160L

Korrigjon defektet lokale.

Toleriane Pinceau correcteur
Korrigjon defektet lokale: Korrektor me laps ngjyrë bezhë e errët për të mbuluar njollat dhe jep një pamje uniforme. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
Neutralizon papërsosmëritë lokale të ngjyrave.
Korrigjon papërsosmëritë e lokalizuara të ngjyrave:
– furçë e verdhë për të korrigjuar papërsosmëritë si (rrathë të errët, vitiligo, etj.)
– furça bezhë (të lehta ose të errëta) për të kamufluar dhe unifikuar papërsosmëritë e lëkurës.

Përdorimi

Pas kremit të ditës, aplikojeni me prekje të vogla në defektet e lokalizuara dhe përhapeni.

Ingredientët
ALUMINUM HYDROXIDE,AQUA, C18-36 ACID, CI 77491, CI 77499, CELLULOSE GUM, CYCLOPENTASILOXANE, DISODIUM STEAROYL GLUTAMATE, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL GLYCERIN, GLYCERIN, HEXYL LAURATE, MAGNESIUM SULFATE, PENTYLENE GLYCOL, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, TITANIUM DIOXIDE,

Nuanca

Amarrilo, Beige

ml

16