TOCOBO Collagen Brightening Eye Gel Cream

2,200L

SKU: 11335 Kategori: , , ,

TOCOBO Collagen Brightening Eye Gel Cream
Krem zbardhues kundër plakjes me lule livandoje, kolagjen me origjinë bimore dhe ujë kuarci për të hidratuar dhe ndricuar zonën delikate të syve. Gjithashtu përmban retinol për të ndricuar dhe zbutur sytë e thatë e të lodhur.

Ka një konsistencë te plotë dhe përthithet shpejt në lëkurë.
Vegane dhe jo irrituese.

Kujdesi për sytë me efekt lifting !
Kujdesi për ngritjen e dyfishtë për zonën e syve
Kujdesi për ndriçimin e zonës rreth syve
Kujdesi qetësues hipoalergjik
Përdorimi:
Aplikoni butësisht një sasi të moderuar rreth zones së syve.

Ingridientet:
Lavander Flower Water, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Water, Glycereth-26, Propanediol, Carbomer, Sodium.

ml

30