The Plant Base Time Stop Vitamin Ampoule

2,700L

Formuluar me 14 vitamina dhe 7 acide Hialuronik, të cilat mbrojnë lëkurën tuaj duke formuar një film hidratues vitaminash, dhe në të njëjtën kohë, e plotësojnë lëkurën tuaj me një shkëlqim rinor.

SKU: 11336 Kategori: , , ,

The Plant Base Time Stop Vitamin Ampoule
Ampula rozë me 83% ekstrakt të marrë nga lulja e qershisë Jeju ndihmon butësisht në fuqizimin dhe ndriçimin e lëkurës. Permban Bakuchiol që përmirëson vijat e imëta, njollat dhe shenjat.

Vitamina- C, B1, B2, B6,B5, B7, B9, B12, K3
Analog Vitaminash- A, C, E, B3, B5

Ingredientët
Prunus Yedoensis Flower Extract, Butylene Glycol, 1, 2-Hexanediol, Niacinamide, Purified Water, PPG-26-Buteth-26, Glycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Glycereth-26, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Tromethamine, Eclipta Prostrata Extract, Bakuchiol, Allantoin, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Panthenol, Hydrogenated Polydecene, Adenosine, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Lavandula Hybrida Oil, Melia Azadirachta Leaf Extract, Helianthus Annuus Seed Oil, Disodium EDTA, Trideceth-10, Moringa Oleifera Seed Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Ascorbic Acid, Opuntia Coccinellifera Fruit Extract, Morus Alba Bark Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Beta-Glucan, Ocimum Basilcum, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Hyaluronic Acid, Retinyl Palmitate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate, Thiamine HCl, Riboflavin, Pyridoxine, Pantothenic Acid, Menadione, Folic Acid, Cyanocobalamin, Biotin, Limonene

ml

30