Some By Mi Total Care Serum Trial Kit

2,500L

Ky set vjen me 4 lloje të ndryshme serumi, ofron kujdes të personalizuar të lëkurës për ndryshimin e gjendjes së saj .

S’ka stok

SKU: 10804 Kategori: , ,

Some By Mi Total Care Serum Trial Kit
Ky set vjen me 4 lloje të ndryshme serumi, ofron kujdes të personalizuar të lëkurës për ndryshimin e gjendjes së saj .
Shkëlqen lëkurën dhe gjithashtu ka një efekt qetësues .

1.AHA BHA PHA 30 Days Miracle Serum :
Përmban 10,000 ppm ujë të gjetheve të pemës së çajit që ndihmon në kujdesin për problemet dhe inflamacionet.
Përmban gjithashtu 14.5% të ekstrakteve të gjetheve Centella Asiatica për kujdesin qetësues të lëkurës.
Zbut dhe hidraton duke minimizuar poret.

2.Super Matcha Pore Tightening Serum :
Ky serum pastron, shtrëngon dhe hidraton poret me 93% të ujit Matcha, një Matcha e klasit të lartë nga Bosung, Koreja e Jugut.
Ka një ndjenjë freskuese dhe nuk le ngjitje të pakëndshme.
Largon qelizat e vdekura të lëkurës pa irritim .
Hidraton lëkurën me Ujë Glacial, Centella Asiatica për një shkëlqim më të shndritshëm.
I mbushur me agjentë hidratues natyralë, duke përfshirë acidin hialuronik dhe glicerinë, për të siguruar hidratim intensiv të lëkurës.
Me përbërës si Anti Sebum P për të ruajtur ekuilibrin e yndyrës në lëkurë dhe për të përmirësuar elasticitetin e poreve.
I pershtatshem per lekure te ndjeshme .

3.Yuja Niacin 30 Days Blemish Care Serum :
Një produkt me funksion të dyfishtë: Zbardhues + Kundër rrudhave.
Përmban 82% ekstrakt Korean Yuja për ndriçim dhe hidratim.
Me 5% Niacinamide për të ndriçuar lëkurën.
Parandalon formimin e melaninës me Glutathione dhe Arbutin.
Rigjallëron lëkurën dhe lehtëson problemet e lëkurës me 12 lloje vitaminash.
Me një konsistencë të lehtë, përthithet lehtësisht dhe e lë lëkurën pa ndjesi ngjitëse.

4.Snail Truecica Miracle Repair Serum :
Një produkt me funksion të dyfishtë: Zbardhues + Kundër rrudhave.
Përmban 890,000 ppm Snail Truecica i cili përbëhet nga Ekstrakti i Kërmillit të Zi dhe Truecica.
Ndihmon për rigjenerimin e lëkurës për të riparuar dëmtimin e saj me Ekstraktin e Kërmillit të Zi, mund të riaplikohet për hidratim shtesë.
Qetëson lëkurën dhe përforcon barrierën e saj .
Heq njollat dhe shenjat me një përfundim jo ngjitës.

Përdorimi

1. Pas tonerit, aplikoni një sasi të duhur në fytyrë dhe lyejeni për përthithje më të mirë.
2. Për lëkurë me pore të zgjeruara dhe papastërti, sugjerohet përdorimi i Serumit Miracle me Serum Super Matcha.
3. Për lëkurë të ashpër , sugjerohet përdorimi i Serumit Snail Truecica me Serum Yuja Blemish.
4. Për lëkurë të ndjeshme, sugjerohet Serum Miracle me Snail Repair Serum.
5. Për lëkurë të yndyrshme sugjerohet përdorimi i Serumit Super Matcha me Serumin Snail Truecica .