Some By Mi Propolis B5 Glow Barrier Calming serum

2,600L

Një serum ushqyes i krijuar posaçërisht për lëkurë të lodhur dhe të pabalancuar.

SKU: 10909 Kategori: , , ,

Some By Mi Propolis B5 Glow Barrier Calming serum
Një serum ushqyes i krijuar posaçërisht për lëkurë të lodhur dhe të pabalancuar.
Formuluar me Peptide të pasura dhe B5 , 73% propolis të miksuar me ekstrakt mjalti dhe niacinamide i kthen lëkurës shkëlqimin.

Gjithashtu ka veti antibakteriale, antiinflamatore që e bëjnë një serum perfekt për qetësimin e akneve.

Përbërësit e veçante Truecica, Ceramide dhe Acidi Hialuronik qetësojnë dhe hidratojnë lëkurën e irrituar.
Gjithashtu ndihmon në forcimin e barrierës së lëkurës , duke e mbrojtur atë nga stimujt e jashtëm.

Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë pas pastrimit dhe tonifikimit. Masazhoni butësisht për përthithje më të mirë.

Ingredientët
Propolis Extract(73 %), Honey Extract, Glycerin, Niacinamide, 1,2-Hexanediol, Centella Asiatica Extract, Panthenol(10,000 Ppm), Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Lactobacillus/​Soybean Ferment Extract, Lactobacillus/​Punica Granatum Fruit Ferment Extract, Saccharomyces/​Barley Seed Ferment Filtrate, Lactobacillus/​Pear Juice Ferment Filtrate, Royal Jelly Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Centella Asiatica Leaf Extract, Coptis Japonica Extract, Malt Extract, Ci 77480, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Acetylated Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Allantoin, Adenosine, Madecassoside, Madecassic Acid, Asiaticoside, Asiatic Acid, Arginine, Ceramide NP, Citric Acid, Sodium Citrate, C12-13 Pareth-9, Hydrolyzed Sclerotium Gum, Carbomer, Water, Benzyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Raspberry Ketone, Disodium EDTA, Fragrance

ml

50