Some By Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser

2,300L

Sekreti i pastrimit të thellë zbulohet përmes ndryshimit tonë me 3 hapa në formulim

SKU: 10678 Kategori: , , , ,

Some By Mi Bye Bye Blackhead 30 Days Miracle Green Tea Tox Bubble Cleanser
Sekreti i pastrimit të thellë zbulohet përmes ndryshimit tonë me 3 hapa në formulim

Hapi 1: Paketa e çajit jeshil → Eksfoloni lëkurën tuaj me përbërës të gjetheve të çajit jeshil!

Hapi 2: Shkumë e imët BHA! → Shkumon automatikisht pas aplikimit!

Hapi 3: Shkuma kremoze e freskët → Shkuma e trashë heq të gjitha papastërtitë e mbetura!

Shkuma e imët BHA shfaqet vetvetiu pas aplikimit dhe shkrin pikat e zeza. Shkuma e freskët e kremit, që përmban gjethe çaji jeshil dhe granula konjac, largon çdo papastërti të mbetur në pore.

[Përmban 240,000 ppm ujë çaji jeshil]

16 përbërës çaji që ndihmojnë në pastrimin e poreve tuaja!

Ky produkt pastron lëkurën tuaj duke hequr papastërtitë nga poret tuaja, ofron kujdes të plotë për pikat e zeza ndërsa largon yndyrën e tepërt nga lëkura juaj dhe përdor një kompleks të pasur tanine për të shtrënguar poret e lirshme për elasticitet më të mirë të lëkurës.

→ Ofron kujdes intensiv për pikat e zeza

→ Ndihmon në ruajtjen e poreve të pastra

→ Shtrëngon poret për elasticitet më të mirë të lëkurës

[Flluska BHA me burim natyral]

5000 ppm ekstrakte të lëvores së shelgut të bardhë nga përbërësit BHA me burim natyral ndihmojnë në shkrirjen e pikave të zeza dhe pikave të bardha. Gjethet e çajit jeshil të gjallë dhe granula konjac ndihmojnë në pastrimin e butë të papastërtive.

[ Hapi 01 ] → 3 minuta : Shkrin pikat e zeza

16 lloje të ndryshme çaji + BHA me burim natyral >> Lëndët ushqyese të çajit dhe 5000 ppm përbërës të BHA me burim natyral ndihmojnë në shkrirjen e pikave të zeza, pikave të bardha dhe papastërtive të tjera.

[ Hapi 02 ] → 1 min : Heq pikat e zeza

Flluskat BHA + gjethe çaji jeshil të gjallë + granula Konjac >> Shkumë e imët BHA, granula konjac dhe gjethe çaji jeshil të madhësive të ndryshme veprojnë si eksfoliues natyralë që heqin butësisht pikat e zeza.

[ Hapi 03 ] → 1 min : Mbyllja e poreve

Çaji jeshil + Kompleksi taninë >> 240,000 ppm i ujit të çajit jeshil dhe “Kompleksi Taninë”, një përbërës i patentuar, ofrojnë kujdes gjithëpërfshirës për poret dhe shtrëngojnë poret e zgjeruara

Përdorimi

*Rekomandohet për përdorim 2-3 herë në javë për pastrimin e pikave te zeza.

Përhapeni një sasi të vogël të produktit në fytyrën tuaj kur është e thatë, duke shmangur zonën e syve. Përhapeni produktin në mënyrë të hollë dhe të barabartë, si kur aplikoni një maskë për fytyrën.
Lëreni për 3-5 minuta pasi të jetë shfaqur shkuma. Më pas fërkojeni butësisht fytyrën duke përdorur lëvizje të vogla rrethore dhe një sasi të vogël uji për të hequr papastërtitë.
Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

*Pastrimi ditor

Përhapni një sasi të vogël të produktit në fytyrën tuaj kur është e thatë, duke shmangur zonën e syve. Përhapeni produktin në mënyrë të hollë dhe të barabartë, si kur aplikoni një maskë për fytyrën.
Kur të dalë shkuma, fërkojeni fytyrën tuaj butësisht duke përdorur lëvizje të vogla rrethore dhe një sasi të vogël uji. Shpëlajeni tërësisht me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Water (240,000Ppm), Disodium Cocoamphodiacetate, Glycerin, Potassium Cocoyl Glycinate, Coco-Betaine, Methyl Perfluorobutyl Ether, Methyl Perfluoroisobutyl Ether, Acrylates Copolymer, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Carbonated Water, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Water, Chaenomeles Sinensis (Chinese-Quince) Fruit Extract, Diospyros Kaki (Persimmon) Leaf Extract, Cinnamomum Cassia (Cinnamon) Bark Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Chrysanthellum Indicum Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Hibiscus Sabdariffa (Roselle) Flower Extract, Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Geranium Maculatum (Spotted Cranesbill) Extract, Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract, Trifolium Pratense (Clover) Flower Extract, Alchemilla Vulgaris (Lady’S Mantle) Extract, Aspalathus Linearis (Rooibos) Extract, Helichrysum Italicum (Everlasting) Extract, Pinus Densiflora Leaf Extract, Bambusa Vulgaris (Bamboo) Extract, Thuja Orientalis Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Vitis Vinifera (Grape) Fruit Extract, Coffea Arabica (Coffee) Seed Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Polygonum Cuspidatum (Japanese Knotweed) Root Extract, Castanea Crenata (Chestnut) Shell Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Saccharide Isomerate, Mannan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Powder, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Glycol, Raspberry Ketone, Caramel, Yellow 5 (Ci 19140), Blue 1 (Ci 42090), Disodium EDTA, Mentha Piperita (Peppermint) Oil

g

120