SKINFOOD Rice Daily Brightening Mask

Zbritje

2,250L

Scrub eksfoliues me oriz të bardhë për lëkurë të errët dhe me ton jo të njëtrajtshëm.

SKU: 10492 Kategori: , , ,

SKINFOOD Rice Daily Brightening Mask
Scrub eksfoliues me oriz të bardhë për lëkurë të errët dhe me ton jo të njëtrajtshëm.

Rekomandohet për :

-Ata që duan të përmirësojnë tonin e pabarabartë dhe strukturën e ashpër të lëkurës së tyre
-Ata që kërkojnë një maskë të butë eksfoluese
-Ata që duan një efekt të menjëhershëm ndriçues pas përdorimit të një maskë

-Përmirësim i menjëhershëm i tonin të lëkurës
-Efekt i menjëhershëm ndriçues
-Ujë me krunde orizi 20% Cheorwon Odae: Shkëlqen tonin e lëkurës menjëherë pas aplikimit.
-Efekt i fuqishëm ndriçues i lëkurës nga Uji i Fermentuar i Rajs Nuruk i cili është i pasuruar me përbërësit aktivë të orizit Cheorwon Odae.
-Lëkurë e lëmuar me eksfolim të butë
-5% pluhur orizi Cheorwon Odae: Eksfolim i butë nga grimcat e imta pluhur orizi.
-Tekstura bouncy- ngjitet butësisht në lëkurë dhe lejon një masazh të butë.
-I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Pas pastrimit, aplikoni një shtresë të trashë në të gjithë fytyrën duke shmangur zonën e syve dhe buzëve, më pas shpëlajeni me ujë të vakët pas 5-10 minutash.

Ingredientët
Water, Caprylic/​Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Cetyl Alcohol, Propylene Glycol, Oryza Sativa (Rice) Bran Water, Glycerin, Polysorbate 80, Jojoba Esters, PEG-100 Stearate, Glyceryl Stearate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Sorbitan Stearate, Dimethicone, Carbomer, Potassium Hydroxide, Algin, Sucrose Cocoate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Polyglutamic Acid, 1, 2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Fragrance

g

210