SKIN1004 Madagascar Centella Toning Toner

2,200L

Një toner i butë me PHA që qetëson, eksfolon, hidraton dhe ndriçon në masë të barabartë.

S’ka stok

SKU: 10685 Kategori: , , ,

SKIN1004 Madagascar Centella Toning Toner
Një toner i butë me PHA që qetëson, eksfolon, hidraton dhe ndriçon në masë të barabartë. Ai përmban 84% ekstrakt centella asiatica, acid hialuronik, betainë, së bashku me përbërës të tjerë ndriçues dhe anti-rrudhë për të dhënë një përfundim të freskët, të zhdërvjellët dhe pa rrudha.

-Përmban 84% ekstrakt Centella Asiatica për të qetësuar dhe hidratuar lëkurën e irrituar.
-Përmban 15 lloje të përbërësve thelbësorë të klasës green EWG për kujdesin e lëkurës.
-Ofron peeling të butë me PHA për lëkurën e ndjeshme për të krijuar një fund të lëmuar dhe të shndritshëm të lëkurës.
-Hidraton lëkurën me Acid Hyaluronik dhe ofron kujdes të ekuilibrit vaj-ujë të lëkurës me Betaine.
-Zbardh lëkurën me Niacinamide dhe përmirëson rrudhat me Adenozinë.

Përdorimi

Pas pastrimit, hidhni një sasi të duhur në një pambuk dhe aplikojeni me butësi përgjatë lëkurës.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Water, 1,2-Hexanediol, Dipropylene Glycol, Niacinamide, Gluconolactone, Tromethamine, Carbomer, Sodium Citrate, Adenosine, Disodium Edta, Dipotassium Glycyrrhizate, Betaine, Hyaluronic Acid, Ethylhexylglycerin

ml

210