SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Foam

600L2,400L

Një pastrues shkumues që përmban Ekstrakt Centella Asiatica, një simbol i pastërtisë në Madagaskar dhe përbërës pastrues me bazë bimore me një nivel pH prej 5.

SKU: 10688 Kategori: , , ,

SKIN1004 Madagascar Centella Ampoule Foam
Një pastrues shkumues që përmban Ekstrakt Centella Asiatica, një simbol i pastërtisë në Madagaskar dhe përbërës pastrues me bazë bimore me një nivel pH prej 5.

E lë lëkurën të hidratuar, të butë dhe të pastër duke e qetësuar atë njëkohësisht.

Përdorimi

Shpërndani një sasi të përshtatshme në pëllëmbë dhe fërkojeni për të krijuar flluska. Masazhoni butësisht fytyrën dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract, Sodium Cocoyl Isethionate, Glycerin, Water, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Betaine, Potassium Cocoyl Glycinate, 1,2-Hexanediol, Sodium Chloride, Potassium Cocoate, Potassium Benzoate, Polyquaternium-67, Citric Acid, Dextrin, Sodium Bicarbonate, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Disodium EDTA, Sodium Acetate, Butylene Glycol, Coptis Chinensis Root Extract, Sodium Hyaluronate, Eclipta Prostrata Extract, Coccinia Indica Fruit Extract

ml

20, 125