Skin1004 Madagascar Centella Air-fit Sun Cream Plus SPF50+ PA++++

2,400L

Krem dielli i freskët dhe i lehtë nga natyra e paprekur.

S’ka stok

SKU: 10760 Kategori: , , ,

Skin1004 Madagascar Centella Air-fit Sun Cream Plus SPF50+ PA++++
Krem dielli i freskët dhe i lehtë nga natyra e paprekur.
Skin1004 dëshironte t’u jepte klientëve natyrën e pastër të Madagaskarit.
Por, gjithashtu donin të siguroheshin që të mbulonin të metat e produkteve fizike kundër diellit. Pas një sërë kërkimesh, dolën me kremin perfekt të diellit!

Një krem dielli fizik që reflekton dritat UV me indeksin SPF 50, PA++++, lë një përfundim të lëmuar pa ndjesi ngjitëse dhe pa shenja të bardha.

** Sigurohuni që ta tundni para përdorimit. **

-Niveli i ulët i pH për lëkurën tuaj
Krem dielli hipoalergjik për të mbrojtur lëkurën
Niveli i ulët i pH prej 6.6
Parandalon problemet e lëkurës duke mbajtur shtresat acidike në sipërfaqe të sigurta

-Shijoni 29,4% Centella Asiatica nga Madagascar

-Niacinamide
Për lëkurë të shndritshme dhe të shëndetshme
Përmirësoni shenjat e problemeve të lëkurës dhe njollave
Përcaktuar nga KFDA për efekt ndriçues

-Përbërës i patentuar për ndriçim
Rrjedh nga Centella Asiatica
Për lëkurë të shndritshme

-Zgjidhje freskuese
Për freskimin e lëkurës
Hidratues i dyfishtë për thellësinë e brendshme dhe sipërfaqen e lëkurës
Hialuronat natriumi, Ekstrakt i rrënjës Coptis Chinensis, Ekstrakt kakao

-Pa aromë, pa ngjyrues
Nuk përdoren përbërës artificialë
Për lëkurë të ndjeshme
Përzierje e sigurt e prodhuar nga SKIN1004

Përdorimi

Aplikojeni si hapin e fundit të rutinës suaj në mëngjes. Riaplikojeni gjatë ditës sipas nevojës.

Ingredientët
Centella Asiatica Extract (29.4%), Cyclomethicone, Zinc Oxide, Water, Titanium Dioxide (Ci 77891), Dicaprylyl Carbonate, Propanediol, Polyglyceryl-3 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Niacinamide, Caprylyl Methicone, Cetyl Ethylhexanoate, 1,2-Hexanediol, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Betaine, Magnesium Sulfate, Disteardimonium Hectorite, Hydrogen Dimethicone, Polymethylsilsesquioxane, Inositol, Aluminum Hydroxide, C30-45 Alkyl Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Styrene/​Acrylates Copolymer, Stearic Acid, Butylene Glycol, Pentylene Glycol, Dextrin, Theobroma Cacao (Cocoa) Extract, Coptis Chinensis Root Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Ethylhexylglycerin, Octyldodecanol, Madecassoside, Pelargonium Graveolens Flower Oil, Echium Plantagineum Seed Oil, Rosa Damascena Flower Oil, Cardiospermum Halicacabum Flower/​Leaf/​Vine Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil Unsaponifiables, Dibutyl Adipate, Undecane, Sodium Hyaluronate, Tridecane, Tocopherol

ml

50