Peripera Sugar Twinkle Liquid Glitter #02 Sodapop Flakes

1,600L

Kapni momente të rrëzëllitëse dhe vendosini ato drejt e në sytë tuaj!

SKU: 11250 Kategori: , , ,

Peripera Sugar Twinkle Liquid Glitter #02 Sodapop Flakes
Shkëlqim holografik që i përngjan opalit dhe përmban shkëlqim që reflekton koleksion momentesh të ndritshme dhe verbuese. Kapni momente rrëzëllitëse dhe vendosini ato drejt e në sytë tuaj! Me një formulë xheli hidratues që përmban më shumë se 65% moisturë, ngjitet lehtë edhe në zonat e lakuara të syve, duke siguruar një përfundim të qëndrueshëm dhe të pastër, pa shkrirjen e perlave. Shkëlqimi i lëngshëm vjen në një formulë xheli uji të qëndrueshëm që nuk grumbullohet. E pajisur me një majë të imët për aplikim të saktë.

Ingredientet
Purified Water, Butylene Glycol, Polyethylene Terephthalate, Calcium Aluminum Borosilicate, Acrylate Copolymer, Pentylene Glycol, 1, 2-hexanediol, Silica, Tromethamine, Titanium Dioxide, Caprylyl Glycol, Polyurethane-11, Polymethyl Methacrylate, Propanediol, Ethylhexylglycerin, Tin Oxide, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Aluminum Powder, Carmine, Aluminum, Polyvinyl Acetate, Red Iron Oxide, Camober, Ethylene/VA Copolymer, Synthetic Fluorphlogopite, Vinyl Acetate, Yellow No. 4, Carbomer, Mica