Organic Shop Body Desserts Banana Milkshake

Zbritje

980L

Krem riparues trupi me aromë milkshake banane.

S’ka stok

Organic Shop Body Desserts Banana Milkshake
Krem riparues trupi me aromë milkshake banane.
Trupi i përsosur ka nevojë për kujdes dhe trajtim me produktet më të mira, prandaj ne ju kemi sjellë kremi për trupin riparues me Milkshake me Banane. Eshtë një trajtim joshës i lehtë për trupin tuaj për ta bërë lëkurën jashtëzakonisht të butë dhe kadifeje.

Ekstrakti organik i bananes parandalon lëkurën e thatë dhe të krisur; vaji organik i avokados ofron ushqim intensiv që ndihmon në stimulimin e proceseve natyrale të rinovimit të lëkurës suaj ,vaji i makadamisë dhe vanilja organike i japin elasticitet lëkurës tuaj dhe ndihmojnë në reduktimin e strijave.
Pa parabene, SLS dhe silikone.
Prodhuar me përbërës organikë të çertifikuar.

Përdorimi:
Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të thatë me një masazh të lehtë.

Ingredientët
Aqua, Cetearyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Octyldodecanol, Coco-Caprylate/ Caprate, Isopropyl Palmitate, Cetyl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Persea Gratissima Oil*, Vanilla Planifolia Fruit Extract*, Musa Sapientum Fruit Extract*, Prunus Armeniaca Kernel Oil*, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzyl Alcohol, Ethylhexylglycerin, Parfum, Caramel, CI 19140, CI 15985.

ml

450