Nacific Shine Mood Slick + OT8 Photocards

Zbritje

9,360L

Seti i nuancave të buzëve ka 8 ngjyra natyrale dhe sensuale që mund të përdoren veçmas ose të mbivendosura mbi njëra-tjetrën për efekte të mahnitshme.

SKU: 11388 Kategori: , ,

Nacific Shine Mood Slick + OT8 Photocards

#01 Purity: Një ngjyrë pjeshke e paster që përputhet natyrshëm me ngjyrën tuaj origjinale të buzëve.
#02 Heimish: Një nuancë e butë bezhë koralesh.
#03 Pristin: Një ngjyrë rozë e pastër dhe rinore.
#04 Bloë Kiss: Një nuance elegante roze.
#05 Loveable: Një ngjyrë e ndritshme pjeshke në vishnje që përforcon bukurinë tuaj.
#06 Sassy Tangerine: Një nuancë koralore portokalli që tregon hijeshi.
#07 Untouched: Një ngjyrë e kuqe e lehtë.
#08 Lucid Red: Nuanca klasike e kuqe për një pamje të guximshme dhe plot pasion.

Përdorimi:
Mund të përdoren veçmas ose njëra mbi tjetrën për të krijuar efekte të ndryshme.

Ingridientet:
Water,Diphenyl Dimethicone,Diisostearyl Malate,Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2,Octyldodecanol,Hydrogenated Polyisobutene,Trimethylsiloxyphenyl Dimethicone,Diglycerin,Polysorbate 60,Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone,Dipropylene Glycol,Sorbitan Isostearate,Pentylene Glycol,Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer,Cetearyl Alcohol,Squalane,Phenoxyethanol,CI 17200,CI 15985,Ethylhexylglycerin,CI 45410,Olea Europaea (Olive) Fruit Oil,Tocopheryl Acetate,Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil,Rosa Canina Fruit Oil,CI 42090,Tocopherol.