Nacific Niacinamide Brightening Mask Pack

Zbritje

350L

Një maskë fletë që përmban Niacinamide dhe acid Hialuronik për të ndihmuar në ndriçimin dhe hidratimin e lëkurës.

SKU: 11357 Kategori: , , ,

Nacific Niacinamide Brightening Mask Pack

Këto maska fletë të njomura me 30 g esencë ndihmojnë në përmirësimin e tonit dhe strukturës së lëkurës.
Pëlhura e Celulozes me prejardhje bambuje mundëson që përbërësit aktivë të shpërndahen thellë në lëkurë.
E lë lëkurën tuaj të butë dhe me hidratim afatgjatë.

Përdorimi:
Vendoseni maskën në fytyrë dhe lëreni për 10-20 minuta. Pas heqjes, perhapeni produktin e mbetur në lëkurën tuaj për ti dhënë mundësinë lëkurës të përthithë esencën e mbetur.

Ingridientet:
Water, Glycerin, Butylene Glycol, Niacinamide(20,000ppm), 1,2-Hexanediol, Glycereth-26, Betaine, Arginine, Carbomer, Propanediol, Polyglyceryl-10 Laurate, Allantoin, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Dipotassium Glycyrrhizate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, PVM/MA Copolymer, Bambusa Vulgaris Ëater, Sodium Acetate, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil, Cellulose, Ascorbic Acid, Sodium Hyaluronate, Magnesium Chloride, Tetradecyl Aminobutyroylvalylaminobutyric Urea Trifluoroacetate, Limonene.

ml

30