Nacific Fresh Herb Origin KIT

Zbritje

3,240L

SKU: 11362 Kategori: , ,

Nacific Fresh Herb Origin KIT
– Fresh Herb Origin Toner 30ml- toner ushqyes, hidratues dhe zbutës
– Fresh Herb Origin Serum 10ml- serum për njëtrajtësimin e tonit dhe problemet e poreve.
– Fresh Herb Origin Cream 20ml- Krem hidratues i thellë që është i lehtë dhe që përthithet shpejt.
– Fresh EM Soap 30g

Përdorimi:
Sapun – Krijoni një shkumë të pasur, masazhojeni fytyrën dhe shpëlajeni me ujë të vakët.
Toner – Aplikoni ne një copë pambuku një sasi të konsiderueshme dhe pwrhapeni butësisht në të gjithë fytyrën.
Esenca – Aplikojeni dhe masazhojeni butësisht në fytyrë.
Krem – Aplikoni butësisht si hapin e fundit tw rutines. Mos harroni ta ndiqni me krem dielli.

Fresh EM Soap 30g
Water, Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Sodium Chloride, Tetrasodium Etidronate, Egg Yolk Extract, Glycerin, Camellia Sinensis Leaf Extract, Milk Protein Extract, Honey, Rice Ferment Filtrate (Sake), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Titanium Dioxide, Fragrance, Hexyl Cinnamal, Linalool, Geraniol

Fresh Herb Origin Toner 30ml
Calendula officinalis flower water(82.328%), Glycerin, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Niacinamide, Betaine, Calendula officinalis Flower Extract(0.5%), Calendula Officinalis Extract(0.2%), Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Water, Nymphaea Alba Flower Extract, Sodium Palmitoyl Proline, Dipropylene Glycol, C12-14 Pareth-12, Allantoin, Xanthan Gum, Adenosine, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Coptis Japonica Root Extract, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Dextrin, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin

Fresh Herb Origin Serum 10ml
Water, Glycerin, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Cetyl Ethylhexanoate, Hydrogenated Polydecene, Betaine, Butylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil, Citrus Aurantifolia (Lime) Oil, Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf Water, Curcuma Longa (Turmeric) Root Extract, Phenoxyethanol, Coptis Japonica Root Extract, Cymbopogon Schoenanthus Extract, Citrus Aurantium Dulcis (Orange) Peel Oil, Ethylhexylglycerin, Tocopheryl Acetate, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Eclipta Prostrata Extract, Melia Azadirachta Bark Extract, Pearl Powder, Disodium EDTA, Theobroma Cacao (Cocoa) Seed Extract, Moringa Oleifera Seed Oil, Ocimum Basilicum (Basil) Flower/Leaf Extract, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Dextrin, Camellia Japonica Flower Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Extract, Dipropylene Glycol, Sodium Palmitoyl Proline, Nymphaea Alba Flower Extract

Fresh Herb Origin Cream 20ml
Anthemis Nobilis Flower Water(63%), Cetyl Ethylhexanoate, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Water, Niacinamide, Dimethicone, 1,2-Hexanediol, Polysorbate 80, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Nymphaea Alba Flower Extract, Dipropylene Glycol, Sodium Palmitoyl Proline, PEG-100 Stearate, Sorbitan Sesquioleate, Carbomer, Polyacrylate-13, Tromethamine, Betaine, Polyisobutene, Adenosine, Xanthan Gum, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Fruit Oil, Polysorbate 20, Sorbitan Isostearate, Citric Acid, Disodium EDTA, Limonene, Linalool