Nacific Fresh Herb Origin Cleansing Water Bakuchiol

Zbritje

2,160L

Pastrues me Bakuchiol, ingredient shumë I butë por I fuqishëm, me efekte kundër plakjes.

SKU: 11368 Kategori: , , ,

Nacific Fresh Herb Origin Cleansing Water Bakuchiol
Fuqizon lëkurën me hidratim teksa shpërbën papastërtitë dhe yndyrën e tepërt dhe akseson thellësisht poret. Ujë pastrues kryen 3 funksione në një produkt te vetem, pra rrit elasticitetin e lëkurës, hidraton lëkurën e dehidratuar dhe forcon barrierën e saj. Formuluar me përbërës të perzgjedhur, i përshtatshem për lëkurat e ndjeshme. Pastrues i fortë, i aftë për të larguar dhe grimin me ngjyra të rënda.
Rekomandohet për ata që dëshirojnë të nisin trajtimin kundër vijave të imëta dhe rrudhave thjeshtë dhe pa irritim.

Përdorimi:
Njomëni pambukun me ujin pastrues dhe aplikojeni në fytyrë për të hequr grimin dhe papastërtitë.

Ingridientet:
Ethylhexyl Palmitate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Cetyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbeth-30 Tetraoleate, Camellia Japonica Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Butylene Glycol, Water, Fragrance

ml

300