Nacific Fresh Herb Origin Cleansing Oil Bakuchiol

Zbritje

2,890L

Vaj pastrues natyral formuluar me Bakuchiol që pastron thellësisht yndyrën e tepërt dhe papastërtitë dhe zvogëlon poret teksa shkrin pikat e zeza dhe ka efekt antiage.

SKU: 11367 Kategori: , , ,

Nacific Fresh Herb Origin Cleansing Oil Bakuchiol
Bakuchioli përvecse mund të përdoret për cdo lëkurë, është më stabil ndaj dritës se retinoli ndaj mund të përdoret kurdoherë, në mëngjes apo mbrëmje. Ndihmon në rritjen e elasticitetit të lëkurës gjatë pastrimit të përditshëm dhe shkrin butësisht dhe makeup më kokëfortë. Nuk lë ndjesine e rrëshqitjes apo yndyrës pas shpëlarjes me ujë.

Rekomandohet:
-për ata që kërkojnë një larës vajor jo irritues, që e pastron të gjithë makeup menjëherë.
-për ata që janë në kërkim të një vaji pastues që mund të largojë papastërtitë
-për ata që po kërkojnë një vaj pastrues hidratues dhe janë sensitivë ndaj retinolit apo dëshirojnë ta nisin trajtimin kundër rrudhave thjeshtë.

Përdorimi:
1. Merrni një sasi të duhur të vajit të pastrimit dhe masazhojeni në fytyrën tuaj.
2. Shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingridientet:
Ethylhexyl Palmitate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Cetyl Ethylhexanoate, Caprylic/Capric Triglyceride, Sorbeth-30 Tetraoleate, Camellia Japonica Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annuus (Sunfloëer) Seed Oil, Jasminum Officinale (Jasmine) Extract, Butylene Glycol, Ëater, Fragrance.

ml

300