Moonshot Micro Glassyfit Cushion

2,500L

Moonshot Micro Glassyfit Cushion SPF50+ PA+++ është një cushion i formuluar me një mbulim të lartë afatgjatë , duke ofruar efektin ‘ glass skin’ pas aplikimit.

SKU: 11221 Kategori: , , ,

Moonshot Micro Glassyfit Cushion
Moonshot Micro Glassyfit Cushion SPF50+ PA+++ është një cushion i formuluar me një mbulim të lartë afatgjatë , duke ofruar efektin ‘ glass skin’ pas aplikimit. Është i lehtë në lëkurë dhe qëndron gjatë gjithë ditës pa krijuar krisje. Gjithashtu siguron mbrojtje kundër rrezeve të dëmshme UVA dhe UVB.

Përdorimi:
1. Merrni një sasi të pershtatshme të produktit duke përdorur sfungjerin e përfshirë .
2. Aplikoni një shtresë të barabartë me lëvizje të lehta në të gjithë fytyrën .

Ingredientët
Water, Titanium Dioxide (Ci 77891), Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diphenylsiloxy Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Salicylate, Lauryl PEG-10 Tris(Trimethylsiloxy)silylethyl Dimethicone, Butylene Glycol, Butyloctyl Salicylate, Hydrogenated Polyisobutene, Niacinamide, Zinc Oxide (Ci 77947), 1,2-Hexanediol, Trimethylsiloxysilicate, PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Methyl Hydrogenated Rosinate, Iron Oxides (Ci 77492), Disteardimonium Hectorite, Isododecane, Bismuth Oxychloride (Ci 77163), PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetyl PEG/​PPG-10/​1 Dimethicone, Magnesium Sulfate, Propylene Glycol Dibenzoate, Dimethicone/​Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Polypropylsilsesquioxane, Stearic Acid, Ethylhexyl Hydroxystearate, Glyceryl Caprylate, Alumina, Iron Oxides (Ci 77491), Aluminum Hydroxide, Triethoxycaprylylsilane, Fragrance(Parfum), Ethylhexylglycerin, Glucose, Centella Asiatica Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Chlorella Vulgaris Extract, Silica, Fructooligosaccharides, Fructose, Sodium Hyaluronate, Dimethicone, Adenosine, PEG-10 Dimethicone, Iron Oxides (Ci 77499), Amethyst Powder, Diamond Powder, Ruby Powder, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Xylitol, Glycine, Serine, Glutamic Acid, Aspartic Acid, Leucine, Alanine, Lysine, Arginine, Tyrosine, Phenylalanine, Proline, Threonine, Valine, Isoleucine, Histidine, Cysteine, Methionine

Nuanca

#101 Pink Ivory, #201 Yellow Beige, #301 Honey Beige