Missha Cho Bo Yang RENEWED BB Cream

3,000L

Krem BB multifunksional i bërë me përbërës bimorë orientalë për lëkurë të fortë, rrezatuese dhe të
shëndetshme.

SKU: 10939 Kategori: , , ,

Missha Cho Bo Yang RENEWED BB Cream

Krem BB multifunksional i bërë me përbërës bimorë orientalë për lëkurë të fortë, rrezatuese dhe të
shëndetshme.
Formula kundër plakjes ndriçon lëkurën dhe bllokon rrezet e dëmshme UV.
Përmban përbërës të çmuar orientalë, si xhensenin e egër Korean, Cordyceps Sinensis, Ar të Pastër dhe
ekstrakte të bimëve medicinale aziatike ,për të ushqyer dhe dhënë lëkurë me shkëlqim.
Formuluar për të mbajtur lëkurën të shëndetshme pa shkaktuar irritim gjatë përdorimit. Efekti i tij i gjatë
siguron mbulim gjatë gjithë ditës.

Përdorimi
Aplikoni në mënyrë të barabartë pas rutinës të kujdesit të lëkurës me duar ose sfungjer kozmetikë.

Ingredientët
No.23: Water, Titanium Dioxide (Ci 77891), Phenyl Trimethicone, Dipropylene Glycol, Cyclopentasiloxane, Panax Ginseng Root Extract, Butylene Glycol Dicaprylate/​Dicaprate, Cetyl PEG/​PPG-10/​1 Dimethicone, Butylene Glycol, Dimethicone, Arbutin, Cyclohexasiloxane, Zinc Oxide (Ci 77947), Sorbitan Sesquioleate, Magnesium Sulfate, Calcium Stearate, Iron Oxides (Ci 77492), Talc, Disteardimonium Hectorite, Diisostearyl Malate, Iron Oxides (Ci 77491), Tocopheryl Acetate, Beeswax, Iron Oxides (Ci 77499), Propylene Carbonate, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Glycerin, Triethoxycaprylylsilane, Hydrogen Dimethicone, Ethylhexylglycerin, Hydroxyethylcellulose, Fragrance, 1,2-Hexanediol, Alcohol, Adenosine, Disodium EDTA, Silica, Sodium Hyaluronate, Gold, Tussilago Farfara (Coltsfoot) Flower Extract, Asparagus Lucidus Root Extract, Laminaria Japonica Extract, Perilla Ocymoides Leaf Extract, Echinacea Purpurea Extract, Bacillus/​Soybean Ferment Extract, Cucurbita Pepo (Pumpkin) Fruit Extract, Cordyceps Sinensis Extract, Velvet Extract, Leonurus Sibiricus Flower/​Leaf/​Stem Extract, Jasminum Officinale (Jasmine) Flower Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Rehmannia Glutinosa Root Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Cinnamomum Cassia Bark Extract, Chrysanthemum Morifolium Flower Extract, Zizyphus Jujuba Fruit Extract, Citrus Unshiu Peel Extract, Poria Cocos Extract, Polygonum Multiflorum Root Extract, Ophiopogon Japonicus Root Extract, Lycium Chinense Root Extract, Cynanchum Wilfordii Root Extract, Asparagus Cochinchinensis Root Extract

Nuanca

#21 Light Biege, #23 Natural Biege

ml

50