MASIL 8 Seconds Liquid Hair Mask

Zbritje

910L1,190L

Ndërsa rrit elasticitetin e flokëve, mbron skalpin e kokës nga dëmtimet dhe riparon flokët e dëmtuar.

MASIL 8 Seconds Liquid Hair Mask
Ndërsa rrit elasticitetin e flokëve, mbron skalpin e kokës nga dëmtimet dhe riparon flokët e dëmtuar.
Punon më së miri me flokë të holluar dhe të yndyrshëm. Me vetitë që ndihmojnë në luftimin e yndyrës në skalp, vepron si një conditioner që krijon volum.

Maska ushqen intensivisht dhe rigjeneron strukturën e dëmtuar.
Do t’i japë flokëve elasticitet, shkëlqim dhe forcë.
Një maskë e lëngshme, e cila, kur përzihet me ujë, merr një cilësi kremoze dhe i mbështjell plotësisht flokët, duke i dhënë shkëlqim.

-Krijon volum për flokët e holluar në vetëm 8 sekonda
-Zvogëlon yndyrën në skalp
-Anti-statike
-Më e mira për flokë të hollë

Përdorimi

1. Aplikoni produktin në mënyrë të barabartë në flokë të lagur
2. Masazhoni në flokë dhe lëreni për 8 sekonda
3. Shpëlajini flokët tërësisht

ml

100, 200