Mary&May ‘Specially For You’ Gift Set

Zbritje

2,000L

S’ka stok

SKU: 11004 Kategori: , ,

Mary&May ‘Specially For You’ Gift Set
Ky set dhuratë përfshin Serumin Houttuynia Cordata + Tea Tree për të trajtuar lëkurën e ndjeshme dhe të prirur ndaj akneve, dhe Sensitive Soothing Xhel kremin e njollave për të qetësuar dhe rigjallëruar lëkurën. Seti përfshin gjithashtu testerin Random 3Step të përbërë nga një shkumë pastrimi, serum dhe krem. Të gjitha produktet përmbajnë ekstrakt anti-inflamator houttuynia cordata dhe ekstrakt të pemës së çajit për të lehtësuar lëkurën e trazuar.

Përfitimet

-Serum Houttuynia Cordata + Tea Tree:
Një serum qetësues që kujdeset për problemet. Përmirëson problemet e lëkurës dhe ndihmon në pastrimin e poreve duke përzier 85% të Houttuynia cordata dhe 9,7% të pemës së çajit në një raport të sigurt dhe optimal.

-Xhel krem qetësues për lëkurë të ndjeshme dhe me njolla :
Një krem ​​hidratues që qetëson menjëherë lëkurën. Ofron efekte të menjëhershme qetësuese dhe freskuese për lëkurën e lodhur dhe përmban 71,8% Houttuynia cordata dhe 9,7% ekstrakt të pemës së çajit.

Përdorimi
Aplikoni një sasi të moderuar të përmbajtjes duke ndjekur renditjen me serum dhe më pas krem.