Mary&May Rose Hyaluronic Hydra Wash off Pack

2,700L

Mary&May Wash-Off Mask Pack është një maskë argjile premium me ekuilibër të shkëlqyer që ju mundëson të arrini rezultate sikur të kishit marrë kujdes spa në shtëpi duke përzier lëndët e para natyrore të bluara në argjilën e pasur me minerale në raportin më efektiv.

SKU: 11008 Kategori: , , ,

Mary&May Rose Hyaluronic Hydra Wash off Pack
Mary&May Wash-Off Mask Pack është një maskë argjile premium me ekuilibër të shkëlqyer që ju mundëson të arrini rezultate sikur të kishit marrë kujdes spa në shtëpi duke përzier lëndët e para natyrore të bluara në argjilën e pasur me minerale në raportin më efektiv.

Një përzierje e mirëbalancuar e kaolinës dhe bentonitit, e cila thith vajin dhe papastërtitë, dhe ka efekte të shkëlqyera qetësuese dhe menaxhuese të poreve, është e përzier me përbërës natyralë me efekte qetësuese, hidratuese dhe ndriçuese sipas llojit të lëkurës për të arritur një strukturë të pastër dhe të lëmuar të saj.

Petalet e trëndafilit francez të zgjedhur formulohen ashtu siç janë. Se bashku me ujin e trëndafilit Damask përdoren bujarisht për të dhënë lagështi me vitalitetin e luleve të lulëzuara.
Largoni sebumin dhe mbetjet me maskën natyrale të argjilës. Njihuni me përzierjen unike qetësuese
të Mary&May të përmbajtur në formën e argjilës natyrale. Thith vajin e tepërt, mbetjet dhe sebumin për të pastruar poret dhe për të siguruar strukturë të lëmuar të lëkurës pas vetëm një përdorimi.
Një maskë balte e butë, kremoze me një strukturë që përhapet dhe thith lagështinë, ngjitet ngushtë me lëkurën, duke dhënë në mënyrë efektive lagështinë dhe ushqimin në të.
Lloji i kremit të butë që mund të lahet lehtësisht me ujë pa pastrues, duke e lënë lëkurën të lagësht dhe të butë edhe pas përdorimit pa tharje apo tërheqje.
Mbajeni lëkurën tuaj të pastër dhe të lëmuar në shtëpi me paketimin e maskës Mary&May Wash-Off, e cila përjashton përbërësit me prejardhje nga kafshët dhe përdor vetëm përbërës të sigurt dhe të pastër.

Përdorimi
Aplikoni një shtresë të barabartë në fytyrë, duke shmangur zonën e syve dhe gojës.
Lëreni të thahet dhe ngurtësohet për rreth 15 minuta dhe shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientët
Aqua/Water/Eau, Diglycerin, Glycerin, Kaolin, Bentonite, Propanediol, Zea Mays (Corn) Starch, 1,2-Hexanediol, Rosa Damascena Flower Water, Panthenol, Rosa Gallica Flower Powder, Xanthan Gum, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Polyisobutene, Betaine, Butylene Glycol, Fragrance (Parfum), Ethylhexylglycerin, Dipropylene Glycol, CI77491, Disodium EDTA, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sorbitan Oleate, Allantoin, Hydrogenated Lecithin, Centella Asiatica Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Ceramide NP, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Acetylated Hyaluronate

g

125