Mary&May Marine Collagen Serum

Zbritje

1,400L

Ky serum përmban 95% kolagjen me peshë të vogël molekulare për depërtim më të thellë, duke trajtuar rrudhat dhe hidraton lëkurën e tharë.

S’ka stok

SKU: 11014 Kategori: , , ,

Mary&May Marine Collagen Serum
Ky serum përmban 95% kolagjen me peshë të vogël molekulare për depërtim më të thellë, duke trajtuar rrudhat dhe hidraton lëkurën e tharë.

Ofron një nxitje të kolagjenit në lëkurë për të rivendosur lëkurën e fortë dhe për të rafinuar rrudhat e dukshme pa u ndjerë e yndyrshme.

Formuluar me përbërës të cilësisë së gjelbër të verifikuar nga EWG.

Pa testime te kafshët dhe pa 7 përbërës të dëmshëm: paraben, aroma dhe ngjyra artificiale, alkool, vaj mineral, surfaktantë dhe alergjenë.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi
Merrni sasinë e duhur duke përdorur pikatore.
Masazhojeni butësisht në lëkurë duke ndjekur strukturën e lëkurës.
Aplikojeni sërish në zonën e syve të thatë.

Ingeredientët
Hydrolyzed Collagen, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Arginine, Carbomer, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Adenosine

ml

30