La Roche Posay Toleriane Rosaliac AR SPF 30

Zbritje

3,120L

La Roche Posay Toleriane Rosaliac AR SPF 30
Hidratues ditor qetësues ultra i lehtë me mbrojtje të lartë ndaj diellit UVA/UVB për të ndihmuar në parandalimin e skuqjes së shkaktuar nga UV. Formula përthithet shpejt, nuk është e yndyrshme, hidraton menjëherë lëkurën dhe forcon barrierën e saj kundër agresorëve të jashtëm, ndërsa siguron një përfundim pa shkëlqim. Formulë pa aromë, jo komedogjene.

Formuluar posaçërisht për lëkurë të thatë, të ndjeshme dhe të prirur ndaj skuqjes. I përshtatshëm edhe për lëkurë të prirur ndaj rosacea.

– Mbrojtje e lartë ndaj diellit UVA/UVB për të ndihmuar në parandalimin e skuqjes së shkaktuar nga UV
– Hidraton menjëherë lëkurën dhe forcon barrierën e saj
– Formulë që përthithet shpejt me një përfundim pa shkëlqim

E pasur me fraksione me prejardhje nga probiotikët, glicerinë dhe ujë të burimeve termale La Roche-Posay, kjo formulë hidraton menjëherë lëkurën dhe forcon funksionin e barrierës së saj.

Ky hidratues ultra i lehtë është testuar nën kontrollin dermatologjik.

Përdorimi
Aplikojeni këtë hidratues ultra të lehtë çdo mëngjes në fytyrë dhe qafë pas koncentratit Toleriane Rosaliac AR. Shmangni konturin e syve. Përdorni një krem mbrojtës të përshtatshëm për ekspozim intensiv dhe të zgjatur në diell.

ml

50