LA ROCHE POSAY LIPIKAR SYNDET AP+

Zbritje

1,640L2,680L

LIPIKAR SYNDET AP+
Lipikar Syndet AP + është një krem larës trupi i formuluar për lëkurë të ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë. I përshtatshëm për bebe, fëmijë dhe të rritur.

LIPIKAR SYNDET AP+

Lipikar Syndet AP +është një krem larës trupi i formuluar për lëkurë të ndjeshme të thatë dhe shumë të thatë.

VETITË

Ideale për lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe shumë të thatë. I përshtatshëm për bebe, fëmijë dhe të rritur.Ky krem-xhel pastrues ushqyes është krijuar për lëkurën e thatë deri shumë të thatë dhe të ndjeshme.

Përmban Ujin termal La Roche-Posay që është qetësues natyral.Testuar dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme, Lipikar Syndet AP +  është pa sapun dhe pa parfum. I përshtatshëm edhe për të porsalindurit.Ne ju rekomandojmë të përdorni një balsam trupi që plotëson lipidet pas pastrimit, siç është Lipikar Baume AP + .

98% pastron në mënyrë perfekte lëkurën

98% komfort

96% i lehtë për t’u aplikuar

95% fuqi shkumëzimi

PËRDORIMI

Lipikar Syndet AP + përmban një formulim ushqyes që ndihmon në reduktimin e thatësisë që fillon që në dush. Përdoreni si një pastrues të butë ditor për lëkurën e thatë deri shumë të thatë dhe të ndjeshme në trup.

Vendosni një sasi të vogël në pëllëmbën e dorës.Aplikoni në lëkurën e lagur dhe masazhoni butësisht. Shpëlaheni.

Nuk i djeg sytë.

Kujdes: Mos e gëlltit. Mbajeni larg fëmijëve. Në rast kontakti me sytë, shpëlaheni menjëherë.

INGRIDIENTËT

Aqua/​Water, Glycerin, Sodium Laureth Sulfate, PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Coco-Betaine, Polysorbate 20, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Niacinamide, Acrylates Copolymer, Butyrospermum Parkii Butter/​Shea Butter, Citric Acid, Cocamide MEA, Disodium EDTA, Mannose, Polyquaternium-11, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Styrene/​Acrylates Copolymer, Vitreoscilla Ferment

ml

200, 400