La Roche Posay Lipikar Surgras Liquid

Zbritje

2,480L2,800L

Krem larës dushi i koncentruar kundër tharjes. Koncentrat 10% për rimbushjen e lipideve.

La Roche Posay Lipikar Surgras Liquid
Krem larës dushi i koncentruar kundër tharjes. Koncentrat 10% për rimbushjen e lipideve.
Pastrim i butë pa sapun, pa paraben.
Ndihmon në rivendosjen e barrierës së lëkurës dhe rikthimin e lipideve të lëkurës.

Për lëkurë të ndjeshme, të thatë dhe jo komforte. Për fëmijë dhe të rritur.

Pas çdo larje, lëkura ruhet nga ndjenjat e shtrëngimit dhe ruan rehatinë dhe butësinë e saj natyrale për një kohë të gjatë.

Përdorimi

Për kujdesin e përditshëm. Vendosni një sasi të vogël në pëllëmbën e dorës dhe aplikojeni në lëkurën e lagur. Masazhoni butësisht. Shpëlajeni me ujë.

Ingredientët
Aqua, Water, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Disodium Cocoamphodiacetate, Coco-Betaine, Sodium Laureth Sulfate, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Glycol Distearate, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Citric Acid, Glycerin, Niacinamide, Parfum / Fragrance, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Peg-75 Shea Butter Glycerides, Polyquaternium-7, Ppg-5-Ceteth-20, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide

ml

400, 750