La Roche Posay Hyalu B5 Serum

Zbritje

1,520L4,400L

HYALU B5 SERUM
Serum kundër rrudhave me efekt mbushës dhe hidratues për lëkurën tuaj.
Targeti: Rrudhat, humbja e vëllimit dhe elasticiteti, lëkura e pashëndetshme dhe e lodhur.

HYALU B5 SERUM

Serum kundër rrudhave me efekt mbushës dhe hidratues për lëkurën tuaj.

VETITË

Targeti: Rrudhat, humbja e vëllimit dhe elasticiteti, lëkura e pashëndetshme dhe e lodhur.

Një formulë unike rigjeneruese, duke kombinuar dy lloje të acideve të pastra hialuronike, vitaminë B5 dhe madecassoside, për të mbushur, riparuar barrierën e lëkurës dhe nxitur rigjenerimin e saj.

PËRDORIMI 

Xhel i freskët hidratues. Aplikoni në mëngjes dhe mbrëmje në fytyrë, qafë dhe dekolte. Të gjitha llojet e lëkurës. Zhvilluar për njerëzit intolerantë të nikelit.

INGRIDIENTËT

Aqua (Water), Glycerin, Alcohol Denat, Propylene Glycol, Panthenol, Pentylene Glycol, Dimethicone, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Ppg-6 Decyl Tetradeceth-30, Sodium Hyaluronate, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Tocopherol, Phenoxyethanol, Parfum (Fragrance).

ml

10, 30