La Roche Posay Effaclar H Iso Biome Creme Lavante

Zbritje

2,800L

Kremi pastrues EFFACLAR H ISO-BIOME nga La Roche-Posay është një krem pastrues qetësues dhe hidratues për fytyrën dhe trupin.

La Roche Posay Effaclar H Iso Biome Creme Lavante
Krem pastrues , qetësues , hidratues për lëkurë të ndjeshme nën mjekim.
Kremi pastrues EFFACLAR H ISO-BIOME nga La Roche-Posay është një krem pastrues qetësues dhe hidratues për fytyrën dhe trupin. Ndihmon në zbutjen e lëkurës dhe zvogëlimin e njollave të lëkurës me trajtime të prirura ndaj akneve. Ribalancon microbiomen dhe fortëson barrierën e lëkurës. Formuluar me niacinamide që ul dukshëm skuqjen.
I përshtatshëm për ta me lëkurë sensitive, të undyrshme apo të prirur ndaj akneve.
I pershtatshem për:
-Lëkurë të thatë
-Aknet/Puçrrat

APLIKIMI NË FYTYRË:
Përzihet me ujë në pëllëmbën e dorës. Aplikojeni në fytyrën tuaj butesisht me majat e gishtave, duke filluar fillimisht nga zona midis vetullave deri te vija e flokëve dhe më pas nga qendra e ballit deri tek tëmthët.
Përsëriteni 3 herë.
Me pëllëmbët e hapura ndaj lëkurës, aplikojeni në fytyrë duke filluar nga mjekra deri te hunda. Më pas lyejeni faqet dhe përfundoni sërish në mjekër.
Përsëriteni 3 herë.
Shpëlajeni me ujë dhe fshijeni butësisht me një peshqir.

APLIKIMI NË TRUP:
Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhoni dhe shpëlajeni.

ml

390