KUNDAL volume and fixing curl cream

Zbritje

1,341L

Deshironi nje krem per te stiluar floket tuaj kacurrel? Kundal me produktin me te ri volume and fixing cream stilon floket tuaj si ne parukeri, duke lene nje perfundim luxurios,voluminoz dhe me nje arome ,qe te gjithe do kthejne koken. Nje krem qe do I mbaje kacurrelat tuaja ne formen e duhur edhe pas 24 oresh.

Deshironi nje krem per te stiluar floket tuaj kacurrel? Kundal me produktin me te ri volume and fixing cream stilon floket tuaj si ne parukeri, duke lene nje perfundim luxurios,voluminoz dhe me nje arome ,qe te gjithe do kthejne koken. Nje krem qe do I mbaje kacurrelat tuaja ne formen e duhur edhe pas 24 oresh.

Kremi per kacurrelat pershtatet per te dyja gjinite femra dhe meshkuj, per floket e gjate me onde dhe ato te shkurtra. Me nje formule hidratuese te pasur me nutrients,pervecse hidraton dhe fikson kacurrelat,le nje perfundim te ndritshem, glassy hair, pa lene ndjesi ngjitese apo floke te yndyrosur. Mbron floket nga stilimi deri ne 230 grade.

Permbajtja:

  • 10 tipe vajrash esenciale si:marula seed oil,Argania spinosa kernel oil,moringa oleifera seed oil,camellia japonica seed oil, avocado oil,macadamia ternifolia seed oil, Pistacia vera seed oilo, Aleurites moluccanus seed oil, helianthus annuus seed oil, Vitis vinifera seed oil.
  • 13 lloje aminoacidesh: leucine,alanine,lysine,algnine,phenylalanine,threonine,proline,valine,isoleucine,histidine,methionine,cysteine.
  • Pa parabene.
  • Formule hypoalergjike.

2 lloje aromash:

Wedding bouquet

  • Notat kryesore:limon,pjeshke,mole.
  • Nota te mesme:orkide,trendafil.
  • Nota baze: violet,myshk.

-Cherry blossom(lulet e qershise)

  • Nota kryesore:portokall,grapefruit,limon
  • Nota te mesme:trendafil,lule qershie,heliotrope
  • Nota baze:myshk,pishe,amber

Perdorimi:

Aplikojeni pas dushit, ne floke te lagur ne gjatesine e flokeve.

Ingredientet:

Purified water,cyclopentasiloxane,hydrogeneated starch hydrolysate,dimethicone,ethanol,glycerin,disiloxane VP/VA copolymer,polyacrymide,acrylate.c10-30 alkyl acrylate crosspolymer,tri Ethanolamine,C13-14 isoparaffin,laureth-7,poltglycerin-3, butylene glycol,PCA,marble seed oil,argan kernel oil,drumstick seed oil,camellia seed oil,avocado oil,macadamia seed oil, pistachio seed oil, kukui tree seed oil, sunflower seed oil, grape seed oil,glycine,serine,glutamic acid,aspartic acid,leucine,alanine,lysine,arginine,tyrosine,phenylalanine,threonine,proline,valine,isoleucine,histidine methionine,cysteine,hydroxyacetophenone,sodium benzoate,disodium EDTA,fragrance.

ml

130