KUNDAL Scalp Care Hair Loss Relief Tonic

Zbritje

1,521L

Ky tonik i skalpit me kafeinë është krijuar posaçërisht për të ndihmuar në stimulimin e qarkullimit të gjakut në gjëndrat e flokëve për rritje të shëndetshme të tyre. Pavarësisht nëse flokët tuaj janë të holluar, të copëtuar në maja ose duke rënë më shumë se zakonisht, ky tonik flokësh hidraton skalpin e kokës, i jep shkëlqim flokëve tuaj dhe redukton majat dyshe.

SKU: 11579 Kategori: , , , ,

Një tonik i formuluar posaçërisht për ushqyerjen dhe rigjallërimin e skalpit të kokës, duke nxitur rritjen e shëndetshme të flokëve.

Ky tonik i skalpit me kafeinë është krijuar posaçërisht për të ndihmuar në stimulimin e qarkullimit të gjakut në gjëndrat e flokëve për rritje të shëndetshme të tyre. Pavarësisht nëse flokët tuaj janë të holluar, të copëtuar në maja ose duke rënë më shumë se zakonisht, ky tonik flokësh hidraton skalpin e kokës, i jep shkëlqim flokëve tuaj dhe redukton majat dyshe.

I mbushur me një përzierje përbërësish natyral si vaji i pemës së çajit, vaji i mentes dhe vaji i rozmarinës, pastron butësisht lëkurën e kokës dhe largon akumulimet, duke ofruar një ndjesi freskie dhe gjallërie.

Ky tonik përmban gjithashtu biotinë dhe niacinë, vitamina thelbësore që forcojnë rrënjët e flokëve, duke e bërë atë ideal për ata që kërkojnë të përmirësojnë shëndetin dhe pamjen e flokëve të tyre. Me përdorim të rregullt, mund të ndihmojë në reduktimin e humbjes së flokëve dhe promovimin e rritjes së flokëve më të trashë dhe më të shëndetshëm.

Përdorimi:

  • Shkundni mirë para përdorimit.
  • Aplikoni një sasi të vogël direkt në skalp.
  • Masazhoni skalpin butësisht për 1-2 minuta.

Ingredientët:

Pinus Densiflora Leaf Extract, Alcohol Denat, Water, Caffeine, Methylpropanediol, Dipropylene Glycol, Niacinamide, Glycereth-26, Menthol, Salicylic Acid, 1,2-Hexanediol, Dexpanthenol, Allantoin, Trehalose, C12-14 Pareth-12, Polyglyceryl-10 Diisostearate, Sodium Naphthalenesulfonate, C12-13 Pareth-9, Melaleuca Alternifolia Leaf Oil, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf Extract, Mentha Piperita Leaf Extract, Mentha Viridis Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Cornus Officinalis Fruit Extract, Rehmannia Glutinosa Root Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Alisma Orientale Tuber Extract, Paeonia Suffruticosa Root Extract, Poria Cocos Sclerotium Extract, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Rosa Davurica Bud Extract, Bambusa Vulgaris Extract, Chenopodium Quinoa Seed Extract, Diospyros Kaki Leaf Extract, Porphyridium Cruentum Extract, Ethylhexylglycerin, Fragrance

ml

100