KUNDAL Macadamia & Sugar Body Scrub

Zbritje

1,881L

Scrub për trupin me vaj macadamia dhe ekstrakte frutash. Sheqeri natyral eksfolion butësisht lëkurën e trupit duke e lënë atë të butë si mëndafsh. Copëzat nga bërthama e pjeshkës heqin qelizat e vdekura të lëkurës, ndërkohë qe gjalpi Shea ushqen dhe mbron lëkurën nga irritimi.

Kundal Macadamia & Sugar Body Scrub është një scrub për trupin me vaj macadamia dhe ekstrakte frutash. Kjo formulë ka në përbërje 46% sheqer natyral I cili eksfolion butësisht lëkurën e trupit duke e lënë atë të butë si mëndafsh. Gjithashtu, përmban copëza nga bërthama e pjeshkës për të hequr qelizat e vdekura të lëkurës, ndërkohë qe gjalpi Shea ushqen dhe mbron lëkurën nga irritimi.

 

Mund te zgjidhni nje nga aromat:

 1. White Musk:

  Aroma unike e pasur Floral Musk lë gjurmë të paharrueshme edhe vetëm me një nuhatje. Një aromë magjepsëse që tërheq këdo me butësinë prej kadifeje të fragrancës së myshkut për të nxjerrë në dukje sharmin tuaj.

  • Notat kryesore: Mandarinë
  • Notat e mesme: Zambaku I ujit, Jasemin, Trëndafil, Ylang Ylang
  • Baza: Vanilje, Patchouli I Azisë Juglindore
 2. Cherry Blossom:

  Një aromë e lehtë qitroje e përzierë me ëmbëlsinë e manaferrës, I lë vend aromës së luleve të celura të qershisë. Harmonia e butë e notave të myshkut dhe drurit prek embel flokët tuaja, për të lënë mbi ta ndjesinë e pafajësisë e për të nxjerrë në pah feminitetin tuaj.

  • Notat kryesore: Portokall, Grapefruit, Limon
  • Notat e mesme: Trëndafil, Lulja e Qershisë, Heliotrope
  • Baza: Myshk, Dru Pishe, Amber
 3. Pink Grapefruit:

  Aroma e freskët e grapefruit dhe agrumeve, me nje notë të luleve të celura të portokallit, që zgjat në kohë e të fal gjallëri dhe energji.

  • Notat kryesore: Grapefruit, Pjeshkë, Ananas, Agrume japoneze Yuzu
  • Notat e mesme: Orkide, Trëndafil
  • Baza: Dru Pishe

 

Përdorimi:

 • Aplikoni një sasi të përshtatshme në lëkurë
 • Masazhojeni butësisht
 • Shpëlajeni trupin me ujë të ngrohtë
 • Përdoreni 1-2 herë në javë

 

Ingredientët:

Sucrose Glycerin, C12-14 Pareth-12, Silica, Water, Macadamia Temifolia Seed Extract, Butyrospermum Parkii Butter, Hydroxyacetophenone, Dipropylene Glycol, Prunus Armeniaca Seed Powder, Caprylyl Glycol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Perses Gratissima Oil, 1,2-Hexanediol, Macadamia Internfolia Seed Oil, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Butylene Glycol, T-Butyl Alcohol, Vaccinium Angustifolium Fruit Extract, Rubus Fruticosus Fruit Extract, Euterpe Oleracea Fruit Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Rubus Idaeus Fruit Extract, Phyllanthus Emblica Extract, Fragaria Vesca Leaf Extract, Fragaria Chiloensis Fruit Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Punica Granatum Fruit Extract, Morus Alba Fruit Extract, Ginkgo Biloba Nut Extract, Ficus Carica Fruit Extract, Fragrance, Benzyl Benzoate, Citronell, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linaool

g

550

Aroma

1. White Musk, 2. Cherry Blossom, 3. Pink Grapefruit