KUNDAL Macadamia Damage Care Ultra Hair Serum

Zbritje

1,791L

Serum i koncentruar me makadamia për trajtimin e flokëve të thatë, të brishtë e të dëmtuar. 0% ujë apo alkool. Hidraton thellësisht flokët e i mbron ata nga faktorët dëmtues dhe nxehtësia e pajisjeve të stilimit.

Serumi I flokëve me macadamia I Kundal është një serum I koncentruar dhe I pastër, I cili nuk përmban ujë apo alkool. Kjo formulë ka në përbërje të saj 10 000 ppm ekstrakt të makadamias dhe 15 vajra natyral me prejardhje bimore (vaj argani, vaj I farës së makadamias, vaj avokadoje, vaj kokosi, etj) për një hidratim të thellë dhe të plotë për flokë të thatë, të brishtë e të dëmtuar. Mbron flokun nga faktorët e jashtëm dëmtues dhe nga nxehtësia e pajisjeve të stilimit, rrit elasticitetin e fijes dhe shton shkëlqimin.

I lë floket të shkrifët dhe me shkëlqim, pa ulur volumin e tyre dhe duke I falur një aromë të këndshme që zgjat.

 

Mund te zgjidhni nje nga aromat:

 1. White Musk:

  Aroma unike e pasur Floral Musk lë gjurmë të paharrueshme edhe vetëm me një nuhatje. Një aromë magjepsëse që tërheq këdo me butësinë prej kadifeje të fragrancës së myshkut për të nxjerrë në dukje sharmin tuaj.

  • Notat kryesore: Mandarinë
  • Notat e mesme: Zambaku I ujit, Jasemin, Trëndafil, Ylang Ylang
  • Baza: Vanilje, Patchouli I Azisë Juglindore
 2. Cherry Blossom:

  Një aromë e lehtë qitroje e përzierë me ëmbëlsinë e manaferrës, I lë vend aromës së luleve të celura të qershisë. Harmonia e butë e notave të myshkut dhe drurit prek embel flokët tuaja, për të lënë mbi ta ndjesinë e pafajësisë e për të nxjerrë në pah feminitetin tuaj.

  • Notat kryesore: Portokall, Grapefruit, Limon
  • Notat e mesme: Trëndafil, Lulja e Qershisë, Heliotrope
  • Baza: Myshk, Dru Pishe, Amber
 3. Pink Grapefruit:

  Aroma e freskët e grapefruit dhe agrumeve, me nje notë të luleve të celura të portokallit, që zgjat në kohë e të fal gjallëri dhe energji.

  • Notat kryesore: Grapefruit, Pjeshkë, Ananas, Agrume japoneze Yuzu
  • Notat e mesme: Orkide, Trëndafil
  • Baza: Dru Pishe
 4. Blackberry Bay:

  Ndjeni freskinë dhe shijen e Grapefruit dhe manaferrës përmes kësaj arome të vecantë! Petalet e trëndafilit dhe zambaku të kujtojnë mëngjeset e ditëve të vjeshtës, falë dhe aromës së drurit të sandalit.

  • Notat kryesore: Mandarinë, Grapefruit, Gjethe Dafine
  • Notat e mesme: Orkide, Zambak, Trëndafil, Jasmin
  • Baza: Myshk, Dru Sandali, Bar Vetiver, Amber
 5. Amber Vanilla:

  Një përzierje e mrekullueshme e aromës së ëmbël të vaniljes me sensualitetin e aromës Amber, për të krijuar një ndjesi butësie dhe ngrohtësie me nota orientale.

  • Notat kryesore: Arrë kokosi, Mollë
  • Notat e mesme: Orkide, Zambak, Fresia, Gardenia
  • Baza: Myshk, Dru Sandali, Vanilje, Amber
 6. Acacia Moringa:

  Aroma unike e pjeshkës dhe e luleve të akacias  transmeton një atmosferë  festive e të  gezuar.

  • Notat kryesore: Pjeshkë , Cassis
  • Notat e mesme: Trë ndafil, Zambak, Jasmin, Violet, Neroli (Esence e lëkurës së portokallit)
  • Baza: Myshk, Dru Sandali, Vanilje, Amber

 

Nëse keni flokë të thatë e delikat, të dëmtuar nga stilimi, nxehtësia dhe lyerja, që këputet apo bien lehtë, ky trajtues do jetë zgjidhja ideale për kujdesin intensiv për të cilin floku juaj ka nevojë.

 

Përdorimi:

 • Thajeni flokun me peshqir pasi ta keni larë.
 • Aplikoni një sasi të moderuar të produktit në flokë ende të lagur nga mesi I gjatësise e deri në maja.
 • Stilojini flokët sipas dëshirës.
 • Aplikoni dhe një herë pas stilimit një sasi të vogël të produktit nëse floku juaj është shumë I thatë.

 

Ingredientët:

Cyclopentasiloxane, dimethicone, cyclohexasiloxane, isododecane, isopropyl myristate, macadamia ternifolia seed oil, amodimethicone, squalane, vegetable oil, isopropyl palmitate, tocopheryl acetate, argania spinosa kernel oil, carthamus tinctorius (safflower) seed oil, helianthus annuus (sunflower) seed oil, persea gratissima (avocado) oil, vitis vinifera (grape) seed oil, camellia japonica seed oil, oryza sativa (rice) bran oil, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, prunus armeniaca (apricot) kernel oil, simmondsia chinensis (jojoba) seed oil, ricinus communis (castor) seed oil, limnanthes alba (meadowfoam) seed oil, sesamum indicum (sesame) seed oil, plukenetia volubilis seed oil, tocopherol, fragrance.

ml

100

Aroma

1. White Musk, 2. Cherry Blossom, 3. Pink Grapefruit, 4. Blackberry Bay, 5. Acacia Moringa, 6. Amber Vanilla