KUNDAL Derma C.P.R. Cica Relief Toner

Zbritje

1,791L

Toner qetesues dhe hidratues me Centella per lekure te ndjeshme dhe te irrituar. I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures. Kujdeset vecanerisht per teksturen, duke e njetrajtesuar ate dhe duke e parapergatitur lekuren qe te absorboje ne menyren me te mire te mundshme produktet ne vazhdim. Hidraton dhe qeteson lekuren deri ne shtresat e thella me ane te permbajtjes se Centella-s, Pantenolit, Ceramideve, Betaines dhe ekstrakteve bimore.

SKU: 11518 Kategori: , , , Etiketa: , ,

Toner qetesues dhe hidratues me Centella per lekure te ndjeshme dhe te irrituar.

I pershtatshem per te gjitha llojet e lekures.

Kujdeset vecanerisht per teksturen, duke e njetrajtesuar ate dhe duke e parapergatitur lekuren qe te absorboje ne menyren me te mire te mundshme produktet ne vazhdim. Hidraton dhe qeteson lekuren deri ne shtresat e thella me ane te permbajtjes se Centella-s, Pantenolit, Ceramideve, Betaines dhe ekstrakteve bimore (ekstrakt I lules se terfilit, ekstrakt nga kallami I sheqerit, ekstrakt myshku irlandez, gjalp Shea, ekstrakt ulliri, etj.)

Perdorimi:

Pasi ta lani fytyren, aplikoni nje sasi te vogel te produktit ne lekure duke e masazhuar butesisht per te ndihmuar perthithjen. Mund ta perdorni me ndihmen e nje pambuku, te cilin pasi ta lagni me formulen e tonerit, ferkojeni butesisht ne lekure.

Ingredientet:

Centella asiatica extract, purified water, butylene glycol, glycerin, pentylene glycol, propanediol, Irish moss extract, chlorella vulgaris extract, sugar cane extract, Red Shamrock Extract, Shea Butter, Olive Oil, Candida Bombicola/Glucose/Methylape Seedate Ferment, Queensland Nut Oil, 1.2-hexanediol, Glucose, fructooligosaccharide, fructose, panthenol, betaine, ethylhexyl glycerin, allantoin, hydrogenated lecithin, tocopherol, Glycolipid, Ceramide NP

ml

200