KUNDAL Body Care Gift Box – Cherry Blossom

Zbritje

4,131L

Ky set i kujdesit për trupin përmban:

 1. Kundal Honey & Macadamia Body Lotion
 2. Kundal Macadamia & Sugar Body Scrub
 3. Kundal Luxurious Bath Bomb
 4. Kundal Rose Water Body Mist

Një aromë e lehtë qitroje e përzierë me ëmbëlsinë e manaferrës, I lë vend aromës së luleve të celura të qershisë.

Ky set i kujdesit për trupin përmban:

 1. Kundal Honey & Macadamia Body Lotion 258ml
 2. Kundal Macadamia & Sugar Body Scrub 230g
 3. Kundal Luxurious Bath Bomb 200g
 4. Kundal Rose Water Body Mist 128ml

Po kërkoni dhuratën perfekte për adhuruesit e aromave? Jepini atyre ose vetes setin e produkteve Kundal për kujdesin e trupit për një lëkurë perfekte, plot jetë e një experiencë relaksuese me aromat sensuale që ekspertët e parfumerisë të Kundal ofrojnë.

Cherry Blossom: Një aromë e lehtë qitroje e përzierë me ëmbëlsinë e manaferrës, I lë vend aromës së luleve të celura të qershisë. Harmonia e butë e notave të myshkut dhe drurit prek embel lëkuren tuaj, për të lënë mbi të ndjesinë e pafajësisë e për të nxjerrë në pah feminitetin tuaj.

 • Notat kryesore: Portokall, Grapefruit, Limon
 • Notat e mesme: Trëndafil, Lulja e Qershisë, Heliotrope
 • Baza: Myshk, Dru Pishe, Amber

Ky set është krijuar për të qenë një përvojë e plotë dhe e kënaqshme e kujdesit të lëkurës, me një numër produktesh që punojnë së bashku për ta bërë lëkurën tuaj të butë, të lëmuar dhe të freskët.

Produkti I parë është locioni I trupit Kundal me mjaltë dhe macadamia, I cili hidraton dhe ushqen intensivisht lëkurën, duke I dhënë asaj një pamje të shëndetshme e plot jetë, ideal për lëkurë të thatë dhe sensitive. Ky produkt përmban një kompleks vitaminash dhe mineralesh që ushqejnë epidermën, nxisin rigjenerimin qelizor dhe mbrojne lekuren nga faktoret e demshem ambientale si ndotja dhe rrezatimi UV.

Mjalti ndihmon ne sherimin e mikrofizurave dhe palgeve te vogla me vetite e tij anti-inflamatore, largon toksinat nga qelizat dhe hapesira nderqelizore, dhe I ushqen ato duke permiresuar shendetin e pergjithshem te lekures.

Vaji I makadamias ruan nivelin e hidratimit te lekures, e ushqen dhe e zbut ate, balancon prodhimin e yndyres dhe ngadaleson procesin e plakjes.

Locioni hidratues ka nje arome fantastike qe mbetet ne lekure per nje kohe te gjate.

Përveç locionit të trupit, kompleti ynë përfshin një skrab luksoz për trupin. Scrubi Kundal është një kënaqësi për lëkurën dhe shqisat. I krijuar me vaj makadamia, gjalpë shea, ekstarkte bimesh, 46% kristale sheqeri natyral dhe pluhur arrash Cashew, produkti pastron butësisht qelizat e vdekura të lëkurës duke ushqyer dhe hidratuar thellësisht lëkurën tuaj. Arrath Cashew rrisin elasticitetin e lekures dhe nxisin prodhimin e kolagjenit, duke e lene lekuren te duket e re dhe e bukur.

Për ta çuar kujdesin e lëkurës në nje nivel tjetër, ne kemi përfshirë gjithashtu një bombë luksoze për banjë që lëshon një aromë qetësuese sapo prek ujin. E përkryer për t’u çlodhur pas një dite të gjatë, kjo bombë banje ndihmon në relaksimin e mendjes dhe trupit tuaj.

Së fundi, ky set perfshin nje spray hidratues me te cilin mund te rifreskoni pamjen dhe te shtoni sharmin tuaj me aromat e mrekullueshme te Kundal gjate gjithe dites.