Klorane Blond Highlights Shampoo with Chamomile

Zbritje

1,600L

Shampo Klorane me kamomil është një shampo delikate e përshtatshme për flokë biondë dhe gështenjë të hapur.

S’ka stok

SKU: 10644 Kategori: , , ,

Klorane Blond Highlights Shampoo with Chamomile
Shampo Klorane me kamomil është një shampo delikate e përshtatshme për flokë biondë dhe gështenjë të hapur. Falë formulës së tij të butë, kjo shampo lan dhe riparon flokët, duke ndriçuar theksimet bionde. Që nga aplikimi i parë, flokët bëhen më të lëmuar, më të butë, plot dritë dhe të lehtë për t’u krehur.
 
-Përfitimet kryesore: rrit shkëlqimin dhe ndriçon theksimet bionde;
-Formuluar pa: parabene, silikone, peroksid hidrogjeni, amoniak, lauril sulfat natriumi.

Përbërësit kryesorë:

-Ekstrakti i kamomilit ndriçon dhe shkëlqen natyrshëm flokët biondë;
-Baza pastrues ultra e butë zbërthen flokët;
-Styling Agents zbut dhe rrit shkëlqimin.

Përdorimi

Aplikoni shampon Klorane me kamomil në flokë të lagur dhe masazhoni butësisht lëkurën e kokës. Shpëlajeni tërësisht.

Ingredientët
WATER (AQUA), SODIUM LAURETH SULFATE, PROPYLENE GLYCOL, SODIUM COCOAMPHOACETATE, SODIUM LAURETH-8 SULFATE, ASCORBYL PALMITATE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, CHAMOMILLA RECUTITA (MATRICARIA) FLOWER EXTRACT (CHAMOMILLA RECUTITA FLOWER EXTRACT), CITRIC ACID, COCO-GLUCOSIDE, FRAGRANCE (PARFUM), GLYCERYL OLEATE, HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE, HYDROXYPROPYL GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE, LECITHIN, MAGNESIUM LAURETH SULFATE, MAGNESIUM LAURETH-8 SULFATE, MAGNESIUM OLETH SULFATE, PEG-120 METHYL GLUCOSE DIOLEATE, SALICYLIC ACID, SODIUM BENZOATE, SODIUM CHLORIDE, SODIUM OLETH SULFATE, TETRASODIUM EDTA, TOCOPHEROL, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE.

ml

400