Klairs Fundamental Ampule Mist

Zbritje

2,380L

The Fundamental Ampule Mist është një mist me bazë uji nga çaji jeshil, i formuluar me oriz, tranguj, bamje dhe mugwort, i cili është efektiv për hidratim intensiv dhe kujdes antioksidues.

SKU: 10632 Kategori: , , , ,

Klairs Fundamental Ampule Mist
The Fundamental Ampule Mist është një mist me bazë uji nga çaji jeshil, i formuluar me oriz, tranguj, bamje dhe mugwort, i cili është efektiv për hidratim intensiv dhe kujdes antioksidues.

Me formulimin premium, ky mist siguron lëndë ushqyese të larta për lëkurën që lëkura të shkëlqejë dhe të duket e freskët. Gjithashtu bllokon ujin për një hidratim afatgjatë thellë brenda lëkurës.

Uji i gjetheve Camellia sinensis (Çaj jeshil) – Oriz, Bamje, Mugwort, Kastravec – Trehalozë – Panthenol – Hialuronat natriumi
Spritz and Sprinkle Ampule Mist – Nuk nevojitet shtresim, vetëm disa spërkatje në lëkurë për të mbushur lagështinë fort thellë në lëkurë. Një mist për të hidratuar dhe zbutur strukturën e lëkurës.

Përdorimi

Pas pastrimit, hidhni 2-3 spërkatje në të gjithë fytyrën në një distancë prej 20 cm. Përdoreni në çdo kohë të ditës për të qetësuar, freskuar dhe hidratuar lëkurën. 
*Rekomandohet përdorimi i Ampule Mist si tonik gjatë hapave të kujdesit të lëkurës.

Ingredientët
Camellia Sinensis Leaf Water, Butylene Glycol, Glycerin, Luffa Cylindrica Fruit Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract, Hibiscus Esculentus Fruit Extract, Betaine, Trehalose, 1,2-Hexanediol, Aqua(Water), Artemisia Vulgaris Extract, Panthenol, Sorbitol, Sorbitan Sesquioleate, Ethylhexylglycerin, Laminaria Japonica Extract, Sodium Hyaluronate, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Hydrogenated Lecithin, Ceramide NP

ml

125