Iunik Noni Light Oil Serum

1,500L

Serum kundër plakjes që hidraton thellësisht lëkurën duke ju dhënë një pamje rinore dhe të freskët. Kujdeset për pamjen e rrudhave, linjave të mimikës dhe lëkurën e varur e të lodhur. I formuluar me 42% ekstrakt frutash Noni (një frut nga Azia Juglindore), ky serum ndihmon për të rikthyer elasticitetin dhe energjinë në lëkurën tuaj. Një kompleks vaji i lehtë që përmban jojoba, makadamia dhe trëndafil i egër i siguron lëkurës hidratim afatgjatë.

SKU: 11578 Kategori: , , ,

Serum kundër plakjes që hidraton thellësisht lëkurën duke ju dhënë një pamje rinore dhe të freskët. Kujdeset për pamjen e rrudhave, linjave të mimikës dhe lëkurën e varur e të lodhur.

I formuluar me 42% ekstrakt frutash Noni (një frut nga Azia Juglindore), ky serum ndihmon për të rikthyer elasticitetin dhe energjinë në lëkurën tuaj.

Një kompleks vaji i lehtë natyral që përmban ekstrakte të Jojobas, Makadamias dhe Trëndafilit të egër i siguron lëkurës hidratim afatgjatë.

Rekomandohet ta përdorin të gjitha llojet e lëkurës falë teksturës që përthithet lehtë nga cdo tip lëkure.

Përmban;

-Ekstrakt të frutave Noni 42% – Energjia e pasur dhe lëndët ushqyese që rrjedhin nga Noni e shndërrojnë lëkurën e lodhur në lëkurë elastike dhe të shëndetshme.

– Vajra bimore natyrale – Vajrat bimorë natyralë ofrojnë ushqim të pasur për lëkurën dhe veti të theksuara antioksiduese.

Përdorimi:

Pas pastrimit dhe tonifikimit të lëkurës, aplikoni disa pika të serumit në fytyrë dhe përhapeni në mënyrë të barabartë me majat e gishtave. Masazhoni lëkurën tuaj butësisht derisa formula të përthithet plotësisht prej saj. Përdoreni cdo mëngjes dhe mbrëmje.

Ingredientët:

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Glycereth-26, 1,2-Hexanediol, Morinda Citrifolia Fruit Extract, Morinda Citrifolia Extract, Rosa Canina Fruit Oil, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Perilla Frutescens Leaf Extract, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Aspalathus Linearis Extract, Commiphora Myrrha Resin Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Polyglyceryl-4 Caprate, Canola Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Polyglyceryl-10 Stearate, Xanthan Gum, Argania Spinosa Kernel Oil, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Arginine, Adenosine, Dipotassium Glycyrrhizate, Allantoin, Trehalose, Pentylene Glycol, Ethylhexylglycerin

 

ml

50