Isntree C-Niacin Toning Ampoule

Zbritje

1,600L

Rigjallëroni dhe riparoni lëkurën pa jetë me Ampulën tonifikuese Isntree C-Niacin nga Isntree.

SKU: 10767 Kategori: , , ,

Isntree C-Niacin Toning Ampoule
Rigjallëroni dhe riparoni lëkurën pa jetë me Ampulën tonifikuese Isntree C-Niacin nga Isntree. Ky trajtim i shkëlqyeshëm ushqen lëkurën për një pamje rrezatuese, të njëtrajtshme dhe mund të përdoret si trajtim njollash për zonat problematike, ose në të gjithë fytyrën.

Kjo ampulë e koncentruar me 70% “Sea Buckthorn” është e pasur me vitaminë C dhe antioksidantë që luftojnë radikalet e lira që ndihmojnë lëkurën të mbajë hidratimin, të riparojë dëmtimet dhe njollat nga dielli dhe të forcojë kolagjenin. Në të njëjtën kohë, 2% niacinamide punon për të ndriçuar, zbutur linjat e imëta dhe rrudhat, dhe forcon barrierën e lëkurës, ndër përfitimet e tjera për tonin e lëkurës në mbrëmje.

Për rezultate optimale rrezatuese, ndiqni ampulën tonifikuese me kremin tonifikues C-Niacin.

pH prej 6,3±0,5. Ky produkt është i butë dhe i formuluar pa aroma dhe ngjyra artificiale, parabene, sulfate, produkte shtazore, alkool, vajra minerale, vajra esencialë ose silikon.

Përdorimi

Pas pastrimit, aplikojeni ampulën në zonat e synuara ose në të gjithë fytyrën. Shtyjeni në lëkurë për përthithje më të mirë.

Ingredientët
Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, Butylene Glycol, Water, Pentylene Glycol, Niacinamide (4%), Glycerin, Betaine, Aloe Barbadensis Leaf Extract, Melia Azadirachta Flower Extract, Melia Azadirachta Leaf Extract, Cucurbita Pepo Fruit Extract, Physalis Alkekengi Fruit Extract, Sodium Hyaluronate, Dipotassium Glycyrrhizate, Ocimum Sanctum Leaf Extract, Beta-Glucan, Curcuma Longa Root Extract, Corallina Officinalis Extract, Brassica Oleracea Italica Extract, Coccinia Indica Fruit Extract, Moringa Oleifera, Panthenol, Allantoin, Bioflavonoids, 3-O-Ethyl Ascorbic Acid, Sodium Polyacrylate, Tocopherol, Polysorbate 80, 1,2-Hexanediol, Ethyl Hexanediol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/​Vp Copolymer, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Pulsatilla Koreana Extract

ml

50