Innisfree My Real Squeeze Mask

300L

Innisfree My Real Squeeze Mask

SKU: 10642 Kategori: , , ,

Innisfree My Real Squeeze Mask

1. Innisfree My Real Squeeze Mask Ginseng

Një maskë kundër rrudhave që sjell vitalitet dhe energji në lëkurën e lodhur. E bërë nga fletë 100% celulozë që kalon në mënyrë efektive esencën në lëkurë.

2.Innisfree My Real Squeeze Mask Rose

Një maskë hidratuese që ndihmon lëkurën të jetë e lëmuar dhe e ushqyer. Maska e lehtë hidratuese e bërë nga fibra eukalipt 100% të biodegradueshme është e njomur me ekstrakt trëndafili aromatik për një pamje më të ndritshme dhe më të butë.E bërë nga fletë 100% celulozë që kalon në mënyrë efektive esencën në lëkurë.

3. Innisfree My Real Squeeze Mask Rice

Një maskë me fletë kremoze e bërë nga fibra eukalipt 100% të biodegradueshme të njomur në esencën e orizit për efekte hidratuese, ushqyese dhe ndriçuese. Maska eukalipt ka rezistencë më të mirë ndaj grisjes dhe është më e hollë se një maskë tipike për ngjitje më të mirë në lëkurë gjatë përdorimit dhe shpërndarje më të madhe të lëndëve ushqyese në lëkurë.
Esenca nga ekstraktet e orizit ndriçon dhe pastron lëkurën e lodhur pa jetë.

4.Innisfree My Real Squeeze Mask Acai Berry

Maskë autentike për fytyrën e bërë me acai berry për lëkurë më të lëmuar dhe më të re!
Përbëhet nga kompleksi jeshil Jeju, nga çaji jeshil, mandarina, kaktus, gjethe kamelie dhe orkide.Një fletë me tre shtresa për ngjitje të plotë dhe efekte afatgjatë.
Niveli i hidratimit në lëkurë rritet me 125% pas përdorimit të produktit.

5.Innisfree My Real Squeeze Mask Tea Tree

Një maskë freskuese që e lë lëkurën të pastër. E bërë nga fletë 100% celulozë që jep në mënyrë efektive esencën në lëkurë, përbërësit aktivë në këto maska janë nxjerrë ngadalë për të mbajtur të paprekur lëndët ushqyese të përbërësve të freskët.

6.Innisfree My Real Squeeze Mask Manuka Honey

Një maskë e pasur me lëndë ushqyese që hidraton lëkurën e thatë dhe të ashpër. Kompleksi jeshil Jeju (i përbërë nga çaji jeshil, mandarina, kaktus, gjethe kamelie dhe orkide) është gjithashtu i pranishëm për të mbajtur lëkurën tuaj të shëndetshme dhe rrezatuese.Mjalti Manuka nga lulet manuka të Zelandës së Re ka lëndë ushqyese të bollshme për lëkurë më të shëndetshme.
1h

7. Innisfree My Real Squeeze Mask Ex Bamboo

Kjo maske me ujin dhe ekstraktin e bambus mbush me hidratim shtresat e lekures duke plotesuar shpejt dhe intensivisht kerkesat e saj per moisture. E le lekuren te shendetshme e te plote. Ideale per lekure te dehidratuar.

8. Innisfree My Real Squeeze Mask Ex Fig

Kjo maske e pasur ne kompleksin jeshil te Jeju dhe ekstrakt fiku ushqen thellesisht lekuren duke e bere ate te paster, radiante dhe te tonifikuar, per nje pamje rinore dhe te fresket. Kompleksi i Jeju perfshin cajin jeshil, mandarinen, kaktusin, gjethet e kamelias dhe orkidene, te cilat se bashku me fikun mbushin me nutriente dhe antioksidante lekuren duke e bere te shkelqeje si kurre me pare.

Përdorimi

Pas pastrimit, shpaloseni dhe vendoseni maskën në fytyrë, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve.
Lëreni për 10-20 minuta.
Hiqeni maskën dhe prekni fytyrën butësisht për përthithje të mëtejshme.

Maske me

Ginseng, Rose, Rice, Acai Berry, Tea Tree, Manuka Honey, Bamboo, Fig