Innisfree Intensive Leisure Sun Stick spf 50+ PA ++++

Zbritje

1,800L

Stick i qëndrueshëm ndaj ujit dhe djersës me spf 50 +, me funksion të trefishtë.

SKU: 11162 Kategori: , , ,

Innisfree Intensive Leisure Sun Stick spf 50+ PA ++++
Stick i qëndrueshëm ndaj ujit dhe djersës me spf 50 +, me funksion të trefishtë.
Ofron kujdes efektiv të lëkurës duke ndihmuar në ndriçimin e lëkurës dhe përmirësimin e rrudhave, si dhe mbrojtjen e lëkurës nga rrezet UV.
Ashtu si aplikimi i një primeri, ky stick ka një fund të butë dhe të lëmuar pa u yndyrosur .

Përbërësit kryesorë:

Antioksidant: E Acetate, Tokoferol
Qetësues: Bisabolol
Filtra kundër diellit: Etilheksil Triazone, Polisilikoni-15, Bis-Etilheksiloksifenol Metoksifenil Triazinë

Perdorimi:

Aplikojeni ne fund te rutines suaj te mengjesit dhe riaplikojeni cdo 2-3 ore.

Ingredientët
Dibutyl Adipate, Vinyl Dimethicone/​Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Polyethylene, Isopropyl Palmitate, Ethylhexyl Palmitate, Propylheptyl Caprylate, Silica, Synthetic Fluorphlogopite, Diethylamine, E Acetate, Ethylhexyl Triazone, Ozokerite, Polysilicone-15, Vinyl Dimethicone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Bisabolol, Fragrance/​Parfum, Polyglyceryl-4 Diisostearate/​Polyhydroxystearate/​Sebacate, Polyurethane-11, Triethoxycaprylylsilane, Dehydroacetic Acid, Tocopherol

g

19