ILLIYOON Oil Smoothing Cleanser

Zbritje

1,300L

Illiyoon Oil Smoothing Cleanser është një pastrues vajor për trupin që lëshon një shkumë të këndshme dhe të pasur.

SKU: 11034 Kategori: , , ,

ILLIYOON Oil Smoothing Cleanser
Illiyoon Oil Smoothing Cleanser është një pastrues vajor për trupin që lëshon një shkumë të këndshme dhe të pasur. Është pastrues i përsosur nëse keni lëkurë të ndjeshme dhe të thatë, sepse minimizon rrezikun e acarimit.
Nuk ka më ndjenjë të shtrëngimit dhe tharjes pasi dilni nga dushi! Vaji natyral i Camellia-s në formulë e mban lëkurën të hidratuar gjatë dhe pas pastrimit. Pa 5 lloje të aditivëve kimikë duke përfshirë vaj mineral dhe ngjyrues artificial.
Përbërësit që duam
Vaji i kamelisë: Aftësi qetësuese dhe antioksiduese. Mbron lëkurën nga ndotja e jashtme dhe stresi oksidativ.
Xhensen: Një përbërës i njohur nga mjekësia tradicionale koreane që ushqen lëkurën, ka veti antioksiduese dhe stimulon qarkullimin e gjakut në lëkurë.

Përdorimi
Aplikojeni në lëkurë të lagur.
Masazhoni butësisht me lëvizje rrethore për të krijuar një shkumë.
Shpëlajeni.

Ingredientët
Glycerin, Camellia Japonica Seed Oil, Disodium EDTA, Lauryl Glucoside, Ophiopogon Japonicus Root Extract, Butylene Glycol, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Citric Acid, Bupleurum Chinensis Root Extract, Ethylhexylglycerin, Panax Ginseng Root Water, Angelica Acutiloba Root Extract, Water, Caprylyl Glycol, Cocamidopropyl Betaine, Phenoxyethanol, Polysorbate 60, Polyquaternium-7, Polyquaternium-10, Flavor

ml

500