Hyggee Vegan Sun Cream Spf50+/PA++++

Zbritje

1,890L

Ky krem kundër diellit përmban 5 lloje të filtrave kimikë UV që ofrojnë mbrojtje të lartë pa mbetjen e bardhë + hidratim të qëndrueshëm për ta mbajtur lëkurën të shëndetshme dhe të lumtur gjatë gjithë ditës.

SKU: 10680 Kategori: , , ,

Hyggee Vegan Sun Cream Spf50+/PA++++
Ky krem kundër diellit përmban 5 lloje të filtrave kimikë UV që ofrojnë mbrojtje të lartë pa mbetjen e bardhë + hidratim të qëndrueshëm për ta mbajtur lëkurën të shëndetshme dhe të lumtur gjatë gjithë ditës.

Tekstura kremoze bën këtë krem kundër diellit të përhapet lehtësisht dhe të përthithet shpejt. Tekstura e lehtë lejon frymëmarrjen dhe ndjehet rehat në lëkurë gjatë gjithë ditës.

-Ekstrakti i rrënjës së panxharit dhe ekstrakti i algave detare hidratojnë dhe i japin vitalitet lëkurës tuaj.
Kremi Hyggee Real Sun është një krem kundër diellit hipoallergjik i testuar klinikisht që është mjaft i butë për të gjithë familjen. Pa aromë apo ngjyrues artificiale të shtuar.

-Ekstrakt i Algave Detare (Chlorella Vulgaris) – Lufton shenjat e plakjes për shkak të përmbajtjes së lartë të antioksidantëve dhe aminoacideve. Hidraton dhe forcon barrierën e lëkurës.

-Ekstrakti i rrënjës së panxharit – I pasur me minerale natyrale, vitamina dhe antioksidantë dhe krijon lëkurë të gjallë dhe të shëndetshme.

Përdorimi

Pas rutinës suaj të kujdesit të lëkurës në mëngjes, merrni një sasi të përshtatshme dhe aplikojeni në mënyrë të barabartë në fytyrë dhe qafë.

Ingredientët
Water, Alcohol, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyloctyl Salicylate, Dibutyl Adipate, Ethylhexyl Triazone, Hexyl Laurate, Niacinamide, Polymethylsilsesquioxane, Caprylyl Methicone, Sodium Acrylates Crosspolymer-2, Chlorella Minutissima Extract, Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Isoamyl p-Methoxycinnamate, Polysilicone-15, 1,2-Hexanediol, Pentylene Glycol, Butylene Glycol, Glucose, Sodium Polyacryloyldimethyl Taurate, Hydroxyacetophenone, Polyacrylate Crosspolymer-6, Fructooligosaccharides, Fructose, Ethylhexyl Olivate, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl-4 Oleate, Adenosine, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA

ml

50