HYALU B5 CREAM

Zbritje

3,280L

Përkujdesje antirrudhë që riparon dhembush lëkurën e ndjeshme.

S’ka stok

HYALU B5 CREAM
Përkujdesje antirrudhë që riparon dhembush lëkurën e ndjeshme.
Ingridientët kyç :
ACIDI HIALURONIK – ri-mbush, hidraton
VITAMINA B5 – qetëson lëkurën
I përshtatshëm për lëkurat e ndjeshme. Jo-komedogjenik.Teksturë zbutëse, e freskët dhe e përshtatshme për komoditetin e lëkurës.Aplikoni në mëngjes dhe / ose në mbrëmje në fytyrë të pastër.

Ingredientët
Aqua, Glycerin, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Propylene Glycol, Hydroxypropyl Tetrahydropyrantriol, Alcohol Denat, Propanediol, Panthenol, Synthetic Wax, Nylon-12, Peg-10 Dimethicone, Dimethicone/​ Peg – 10 /​ 15 Crosspolymer, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Tocopherol, Sodium Polyacrylate, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Adenosine, Chlorphenesin, Propylene Carbonate, Dipropylene Glycol, Disteardimonium Hectorite, Disodium Edta, Parfum

ml

40