Hello Sunday The Retouch One Sun Face Mist SPF30

Zbritje

2,400L

Një mist mbrojtës me SPF30.

Hello Sunday The Retouch One Sun Face Mist SPF30
Një mist mbrojtës me SPF30.

Rifreskimi i mbrojtjes suaj me SPF nuk ka qenë kurrë më i lehtë falë The Retouch One nga Hello Sunday. Kjo mjegull e lehtë është ideale për të ri-aplikuar mbrojtjen tuaj SPF mbi grimin tuaj, plus që e mban lëkurën tuaj të mbrojtur nga rrezet infra të kuqe, ndotja dhe drita blu. Thjesht tundeni, spërkatni dhe qëndroni të mbrojtur gjatë gjithë ditës!

Ingredientët
Aqua,C12-15 Alkyl Benzoate,Coco-Caprylate/Caprate,Octocrylene,Dicaprylyl Carbonate,Dicaprylyl Ether,Butyl Methoxydibenzoylmethane,Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine,Ethylhexyl Triazone,Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid,Trimethoxybenzylidene Pentanedione,Vp/Acrylates/Lauryl Methacrylate Copolymer,Sodium Hydroxide,Phenoxyethanol,Carnosine,Tetrasodium Glutamate Diacetate,Ethylhexyl Palmitate,Caprylyl Glycol,Tocopherol,Silica Dimethyl Silylate,Butylene Glycol,Pentylene Glycol,Sodium Hyaluronate

ml

30