Hello Sunday The Matte One Sebum Control Fluid SPF50

Zbritje

1,900L

Një hidratues i avancuar me SPF 50 i projektuar për lëkurë të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve, ose thjesht për ato ditë kur dëshironi një përfundim mat.

Hello Sunday The Matte One Sebum Control Fluid SPF50
Një hidratues i avancuar me SPF 50 i projektuar për lëkurë të yndyrshme dhe të prirur ndaj akneve, ose thjesht për ato ditë kur dëshironi një përfundim mat. Një formulë jokomedogjene me një efekt të menjëhershëm mat falë silicës që rregullon prodhimin e sebumit.

Një formulë absorbuese e shpejtë që shmang shfaqjen e papërsosmërive, ndërkohë që ju mbron nga agresorët e përditshëm UVA/UVB, ndotja dhe drita blu.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, veçanërisht për lëkurën e yndyrshme dhe të prirur për akne.

Ingredientët
Aqua, C12-15 Alkyl Benzoate, Diisopropyl Adipate, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Propanediol, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (Nano), Sodium Polyacrylate, Glycerin, C10-18 Triglycerides, Diethylhexyl Butamido Triazone, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Trimethoxybenzylidene Pentanedione, Silica, Ethylhexyl Triazone, Glyceryl Stearate, Peg-100 Stearate, Sodium Hydroxide, Potassium Cetyl Phosphate, Decyl Glucoside, Phenoxyethanol, Parfum, Tocopherol, Carnosine, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Boron Nitride, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Chlorphenesin, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Behenate, Cannabis Sativa Seed Oil, Lecithin, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Theobroma Cacao Seed Butter, Benzyl Alcohol, Glyceryl Caprylate, Glyceryl Undecylenate, Cannabidiol.

ml

50