Heimish Dailism Eye Palette Brick Brown

3,000L

Një palete sysh me tetë nuanca kafe të pigmentuara me shkëlqim dhe mat.

SKU: 10844 Kategori: ,

Heimish Dailism Eye Palette Brick Brown
Një palete sysh me tetë nuanca kafe të pigmentuara me shkëlqim dhe mat.
Krijon pamje të mrekullueshme me ngjyra të gjalla.

Ky këllëf elegante sierra përfshin një pasqyrë, 8 nuanca për hijet e syve dhe një furçë me dy skaje për aplikim të përsosur.

Pluhuri i mëndafshtë rrëshqet lehtësisht dhe ju lejon të ndërtoni shtresa ngjyrash. Përzierja e bashkërendimit të nuancave të errëta, të ndritshme, mat dhe vezulluese ndihmojnë në krijimin e një pamje dimensionale.

Përdorimi

Aplikoni një sasi të moderuar në sy me një majë ose furçë butësisht.