Heimish All Clean Green Foam Ph 5.5

500L1,700L

Lëkura duhet të mbajë një ekuilibër të pH pak acid (rreth 5.5) në mënyrë që të funksionojë sa më mirë.

SKU: 11161 Kategori: , , ,

Heimish All Clean Green Foam Ph 5.5
Lëkura duhet të mbajë një ekuilibër të pH pak acid (rreth 5.5) në mënyrë që të funksionojë sa më mirë. Heimish All Clean Green Foam është një xhel pastrues që mban balancën optimale të pH të lëkurës 5,5 duke hequr në mënyrë efektive papastërtitë në lëkurë. Centella asiatica dhe lajthia e shtrigave të përfshira janë të njohura gjerësisht për vetitë e tyre riparuese dhe qetësuese të lëkurës.
Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurës duke përfshirë edhe ato të ndjeshme

Përbërësit kryesorë:

Antioksidant: Ekstrakt Centella Asiatica
Përbërës identik me lëkurën: Glicerina
Qetësues: Ekstrakt Centella Asiatica, Ujë Hamamelis Virginiana (Lajthi shtrigash).

Përdorimi:

Lageni fytyrën me ujë të vakët dhe lajeni me larësin për rreth 1minutë. Shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientët
Water, Potassium Laureth Phosphate, Glycerin, Lauryl Hydroxysultaine, Acrylates/​C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Quillaja Saponaria Bark Extract, Centella Asiatica Extract, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Potassium Cocoyl Glutamate, Citric Acid, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Tromethamine, Sodium Cocoyl Glutamate, 1,2-Hexanediol, Disodium Edta

ml

30, 150