Haruhau Wonder Black Rice Hyaluronic Toner For Sensitive Skin

2,200L

Toneri best seller i Haruharu Wonder vjen dhe ne variantin për lëkurat e ndjeshme.

SKU: 10683 Kategori: , , , ,

Haruhau Wonder Black Rice Hyaluronic Toner For Sensitive Skin
Toneri best seller i Haruharu Wonder vjen dhe ne variantin për lëkurat e ndjeshme.
Një toner i lehtë, hidratues dhe freskues, i mbushur me përbërës ushqyes.
Ndihmon në përgatitjen e lëkurës për thithjen optimale të produkteve së bashku me hidratimin e menjëhershëm.

Formula unike e fermentimit shndërron përbërësit e papërpunuar në një formë më fleksibël që lëkura ti absorbojë.

Orizi i zi i fermentuar dhe acidi hialuronik, kombinohen për të sjellë një nxitje të ushqimit në lëkurë dhe efekt anti-rrudhë e antioksidues.Orizi i zi është i mbushur me polifenole dhe flavonoide, të cilat mbrojnë lëkurën nga radikalet e lira, përfshirë ndotjen dhe rrezatimin ultraviolet, dhe nxisin rigjenerimin e qelizave të lëkurës.
Haruharu Wonder ka zhvilluar një formulë që synon thithjen e fuqishme duke përdorur Teknologjinë e patentuar Ultra Deep – e bërë për të dhënë përbërës aktivë thellë brenda lëkurës.
Vegan, 95% përbërës natyralë

Ingredientët
Water, Betaine, Glycerin, Propanediol, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Oryza Sativa (Rice) Extract (2,000ppm), Phyllostachys Pubescens Shoot Bark Extract (2,000ppm), Xanthan Gum, Cellulose Gum, 1,2-Hexanediol, Butylene Glycol, Pulsatilla Koreana Extract, Zanthoxylum Piperitum Fruit Extract, Usnea Barbata (Lichen) Extract, Aspergillus Ferment, Sodium Gluconate, Hyaluronic Acid (600ppm), Beta-Glucan, amarindus Indica Seed Gum, Panax Ginseng Root Extract, Glucose, Cyclodextrin

ml

150