Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil 150ml

2,500L

Vaj pastrues i butë dhe i lehtë

Haruharu Wonder Black Rice Moisture Deep Cleansing Oil 150ml
Vaj pastrues i butë dhe i lehtë
95% natyral, Vaji i Pastrimit të Thellë të orizit të zi të Haruharu përdor vetëm nëntë përbërës thelbësorë për të pastruar dhe rifreskuar thellë lëkurën pa asnjë irritim.
Vajrat e farës së orizit, ullirit, lulediellit, jojoba dhe farës makadamia tretin butësisht kremin kundër diellit, papastërtitë sipërfaqësore, makeup-in dhe vajin e tepërt, ndërsa forcon barrierën e lëkurës dhe ekuilibron raportin e yndyrës: ujit.
Lëkura lihet e butë dhe e hidratuar, jo e thatë.

I butë dhe pa aromë, ky pastrues shkrihet lehtësisht në lëkurë të thatë për të emulguar papastërtitë.
Vegan, jo irritues dhe pa kimikate të dëmshme.

PËRDORIMI
Masazhoni butësisht 1-2 pompa në lëkurë të thatë për rreth 30 sekonda.
Shtoni pak ujë për t’u emulguar në qumësht. Shpëlajeni me ujë të vakët.

Ingredientët
Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Sorbeth-30 Tetraoleate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Macadamia Integrifolia Seed Oil, Tocopherol, Ethylhexylglycerin

ml

150